Nokia 2.3 dostępna w sprzedaży także w Polsce

HMD Global, producent telefonów Nokia, ogłosił start polskiej sprzedaży modelu Nokia 2.3 w cenie 549 zł.

Nokia 2.3

Nowy smartfon to m.in. napędzany sztuczną inteligencją podwójny aparat, wyświetlacz HD+ o przekątnej 6,2 cala i obietnica wielu godzin rozrywki dzięki 2-dniowej żywotności baterii. Urządzenie jest dostępne na półkach sklepów oraz w atrakcyjnej ofercie T-Mobile w wariancie pamięci 2GB/32GB, w kolorach grafitowym i zielonym, w rekomendowanej cenie 549 złotych.

Nowinki fotograficzne dzięki AI

Nokia 2.3 debiutuje z podwójnym tylnym aparatem wyposażonym w matryce 13MP/2MP, z całkowicie nową funkcją rekomendowanego zdjęcia („Recommended Shot”), dzięki której telefon za każdym razem pomoże nam wybrać najlepsze z ujęć.

Niezależnie od tego czy będziemy tworzyć rodzinny portret, czy pełne dynamiki zdjęcia z aren sportowych, smartfon automatycznie uchwyci alternatywne ujęcia jeszcze przed i po naciśnięciu przez nas spustu migawki aparatu, a następnie zaproponuje wybór tego najlepszego. Sztuczna inteligencja w aparacie Nokia 2.3 to także udoskonalony tryb portretowy z efektownym efektem bokeh czy jeszcze lepsze zdjęcia w słabszym świetle.

Przeczytaj także:

Nokia liderem pod względem najnowszych aktualizacji Androida (2Q 2019)

Fani na całym świecie doceniają kolejne urządzenia z naszej serii „2”. Najnowsza Nokia 2.3 to krok naprzód w kierunku doświadczenia, które pozostaje aktualne i świeże o wiele dłużej, m.in. dzięki 2-letnim aktualizacjom systemu operacyjnego i 3-letnim dla pakietów bezpieczeństwa w przystępnej cenie. Nasze urządzenie oferuje wyjątkowe dla swojego segmentu cenowego wsparcie sztucznej inteligencji, duży ekran i obietnicę 2-dniowej żywotności baterii. Nokia 2.3 to idealny wybór dla tych, którzy polegają na swoim smartfonie jako najważniejszym urządzeniu każdego dnia – podkreślił Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global.

Z czasem coraz lepszy

Wsparcie sztucznej inteligencji dotyczy nie tylko aparatu, ale też adaptacyjnej baterii, pozwalającej nawet na 2 dni użytkowania telefonu. Urządzenie będzie uczyć się Twoich nawyków i na ich podstawie zoptymalizuje swój czas pracy.

Najnowsze urządzenie z rodziny Nokia pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas. Dzięki dedykowanemu przyciskowi Google Assistant przy pomocy prostych komend głosowych przejrzymy swój kalendarz, sprawdzimy czas dojazdu do pracy i o wiele więcej. Biometryczne rozpoznawanie twarzy umożliwi nam z kolei błyskawiczne odblokowanie smartfona.

Nokia 2.3 jest gotowa na aktualizację do Androida 10. Smartfon będzie otrzymywać comiesięczne aktualizacje pakietów bezpieczeństwa przez 3 lata oraz aktualizacje systemu operacyjnego 2 dwa lata, dzięki czemu z czasem będzie stawać się coraz lepszy.

Nokia 2.3 - kolory

Cena i dostępność w Polsce

Fani urządzeń Nokia doskonale wiedzą, że inspiracja skandynawskim designem gwarantuje ponadczasową estetykę, która w przypadku tej marki idzie w parze z trwałością wykonania.
Nokia 2.3 jest dostępna w naszym kraju w wariancie pamięci 2GB/32GB, w kolorach grafitowym i zielonym, w rekomendowanej cenie 549 złotych. Urządzenie można zakupić w najlepszych sieciach sprzedaży oraz w sieci komórkowej T-Mobile.