Połknij haczyk w mobilnej grze wędkarskiej „Fishing Clash”

Masz żyłkę do wędkowania, ale wolisz oszczędzić sobie wycieczki do sklepu z robakami? Koniecznie wypróbuj „Fishing Clash”!

Wędkarska gra mobilna „Fishing Clah”

Fishing Clash to najnowocześniejszy na polskim rynku symulator wędkarski. Na graczy czeka doskonała grafika 3D, nagrody i bonusy i możliwość sportowej rywalizacji z innymi wędkarzami: pojedynki PvP, mistrzostwa, tematyczne eventy wędkarskie!

Gra wędkarska za darmo i po polsku ! Od Ten Square Games, czyli producenta innej darmowej gry wędkarskiej – Let’s Fish: Na Ryby.

W tej najlepszej wędkarskiej grze za darmo czeka na Ciebie najpopularniejszy sport na świecie: fishing! Weź udział w prestiżowych wydarzeniach sportowych i turniejach, rywalizuj z przyjaciółmi o największe ryby i poczuj się jak… gruba ryba!Nadeszła pora na wirtualną podróż po wspaniałych łowiskach: jeziorach, morzach, rzekach i oceanach!  Fishing Clash to realistyczna i darmowa gra sportowa i prawdziwy symulator wędkarstwa w 3D.

Przeczytaj także:

O tym, jak symulator kozy wygrał internety?

Wędkarstwo na najwyższym światowym poziomie!

Każdy wędkarz wie, że nie ma nic lepszego niż emocje związane z wypadem nad najbliższe jezioro czy nawet ocean na rundę wędkarstwa sportowego. Nie zwracaj uwagi na pogodę – włącz Fishing Clash i idź na polowanie na ryby. U nas możesz liczyć na takie atrakcje jak: bass fishing, sport fishing, fly fishing, ice fishing, sea fishing, spin fishing czy float fishing! Gra,łowienie… złap najlepszą wędkę, obserwuj wodę, czekaj, aż ryba połknie przynętę i… walcz z ryba mi! Wygraj to starcie i zostań Mistrzem Wędkarzy – Big Fish King!

W grze znajdziesz wybór zachwycających lokalizacji, takich jak Wielka Rafa Koralowa, Loch Ness czy Amazonia, które stanowią doskonałe tło dla wielu godzin odprężającej rozrywki. W kilku prostych ruchach zarzuć wędkę, złap rybę i wyłów ją z wody, a potem weź udział w różnej maści zawodach wędkarskich — słodkowodnych i na oceanie, sportowych, muchowych czy podlodowych!

Fishing Clash nie ma miejsca na nudę — nieważne, czy właśnie się rozgrzewasz, czy podchodzisz do kolejnych zawodów. A dzięki bogactwu fauny — sumy, okonie, barakudy, rekiny i wieloryby to tylko jej część — nigdy nie wiesz, co właśnie połknęło Twój haczyk.

Ćwicz swoje wędkarskie umiejętności i złów grubą rybę!

Wędkuj w swoim stylu — odblokuj i ulepszaj profesjonalny sprzęt, by osiągać najlepsze wyniki. W miarę grania uzyskasz też dostęp do coraz większych i bogatszych łowisk!

Im lepsza zdobycz, tym wyższa nagroda. Ale najpierw musisz się dobrze przygotować — każda ryba ma własny styl i nie podda się bez walki!

Łap ryby w grze Fishing Clash

Grę mobilna Fishing Clash pobierzesz bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska