Japoński serial „Followers” już 27 lutego na Netfliksie

Serwis Netflix zapowiedział na 27 lutego 2020 roku globalną premierę swojego japońskiego serialu oryginalnego pt. „Followers”.

Serial „Followers” (Netflix 2020)

Będzie to pierwszy japoński aktorski serial oryginalny, który trafi na platformę w przyszłym roku. Followers to pierwszy serial dramatyczny wyreżyserowany przez Mikę Ninagawę (Diner, No Longer Human) i uwydatnia on jej unikalne podejście do filmowania poprzez nasycone kolory oraz osobliwą, dynamiczną estetykę. Jest to oryginalna historia, która obrazuje Tokio oraz prawdziwy styl życia i modę zamieszkujących je kobiet. W rolach głównych wystąpią Miki Nakatani, Elaiza Ikeda i wielu innych utalentowanych aktorów.

Tokio: dynamiczne miasto pełne życia, kolorów, ambicji i mody.

Znana i odnosząca sukcesy fotograf Limi Nara (Miki Nakatani) zbudowała swoją karierę na fotografowaniu nieustannie ewoluującego, współczesnego Tokio i jego mieszkańców.  Kroczy pewnie przez życie, a jej niezależność przejawia się zarówno w jej karierze, jak i związkach. Jej przeciwieństwem jest młoda, aspirująca aktorka Natsume Hyakuta (Elaiza Ikeda) , która ma problemy z odnalezieniem własnej tożsamości i pewności siebie, co wpływa na jej relacje osobiste i karierę aktorską.

Wszystko się zmienia, gdy Natsume zyskuje błyskawiczną popularność dzięki zdjęciu opublikowanym przez Limi na Instagramie. Ich życia, a także losy mężczyzn i kobiet z ich otoczenia, splatają się ze sobą w ruchliwym Tokio. Obie kobiety walczą o utrzymanie sławy i pozycji społecznej, jednocześnie podążając za głosem serca i marzeniami oraz śledząc aktywność w mediach społecznościowych.  Z odrobiną miłości w tle, bohaterki poszukują własnego przepisu na szczęście.

Sprawdź także:

Drugi sezon serialu „Sex Education” już 17 stycznia!

Dwa powyższe kadry przedstawiają pierwsze spotkanie Limi z Natsume — Limi robi zdjęcia Natsume, która pracuje na planie reklamy ze sławną aktorką. Followers przedstawia również historię przyjaźni Limi z jej menedżerem Yuruco (Nobuaki Kaneko), bizneswoman Eriko (Mari Natsuki), menedżerem znanej piosenkarki Sayo Akane (Yuka Itaya), a także relacje Natsume z aspirującą artystką Sunny (KOM_I), szczodrym Norim (Yutaro) i popularnym YouTuberem Hiraku (Shuhei Uesugi).

Kadr z serialu japońskiego „Followers” (Netflix 2020)

  • opis: Młoda aktorka zyskuje popularność dzięki niepozowanemu zdjęciu wrzuconemu na Instragrama, po czym poznaje inne kobiety z Tokio, które realizują swoje marzenia.
  • obsada: Miki Nakatani, Elaiza Ikeda, Mari Natsuki, Yuka Itaya, KOM_I, Mika Nakashima, Shuhei Uesugi, Nobuaki Kaneko, Yutaro i inni
  • reżyseria: Mika Ninagawa

Kadr z serialu japońskiego „Followers” (Netflix 2020)

Globalna premiera 9-odcinkowego serialu Followers na Netflixie odbędzie się 27 lutego 2020 roku.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: informacja prasowa