Drugi sezon serialu „Sex Education” już 17 stycznia!

Już jest znana oficjalna data premiery drugiego sezonu serialu „Sex Education” – 17 stycznia 2020 r. dowiemy się gdzie „doszedł” Otis!?

Sex Education 2 (Netflix)

Netflix zdradził dzisiaj, kiedy będziemy mogli oglądać kolejne losy bohaterów przezabawnego serialu „Sex Education”. Premiera drugiego sezonu zaplanowanana została na 17 stycznia 2020 roku tylko na Netflixie – to prawie równo rok od kiedy serial zadebiutował na platformie.

Według mnie jest to jeden z lepszych seriali typu „young adults” na tej platformie, czego dowodem są reakcje fanów w mediach społecznościowych.

„Sex Education” to perypetie nastoletniego Otisa (Asa Butterfield), który nie ma wprawdzie doświadczenia w TYCH sprawach, ale ma za to matkę (Gillian Anderson), która jest seksuologiem. Postanawia więc pójść w jej ślady i zaczyna udzielać cennych rad zrozpaczonym uczniom liceum Moordale High.

W drugim sezonie zapewne nie zabraknie miłości, śmiechu, lubrykantów i momentów, które pamięta się przez całe życie. Teraz tylko czekamy na oficjalny zwiastun!

Tymczasem przypomnij sobie co się działo w pierwszym sezonie:

Pierwszy sezon serial dostępny jest w serwisie Netflix:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix