Czym jest i jak skorzystać z Uber Star?

We wrześniu tego roku Uber wprowadził w Warszawie rozszerzoną wersję UberX o nazwie Uber Star dla najlepszych pasażerów – sprawdź jak skorzystać?

Uber Star

Warszawiacy mogą zamawiać Ubera za pomocą aplikacji mobilnej już od pięciu lat. Niezliczona liczba przejechanych kilometrów i ocen wystawianych pasażerom przez kierowców została odnotowana w aplikacji. Teraz przewoźnik ogłosił nową  usługę Uber Star, w ramach której nagradzani są najbardziej aktywni pasażerowie mogą zamawiać przejazdy tylko z najlepiej ocenianymi kierowcami.

Czym jest nowa usługa Uber Star?

Uber Star to nowa opcja w aplikacji mobilnej Ubera, która dostępna jest dla najbardziej aktywnych użytkowników. Mogą oni zamawiać przejazdy z najbardziej doświadczonymi kierowcami, którzy zdobyli średnią ocen wynoszącą minimum 4,9/5. Cena za przejazdu Uber Starem jest taka sama jak w przypadku UberX, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak skorzystać z Uber Star?

Uber Star jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy wykonali co najmniej 10 przejazdów za pośrednictwem aplikacji mobilnej  Uber w ciągu ostatnich 4 tygodni.

Pierwszego dnia każdego miesiąca aplikacja weryfikuje aktywność użytkowników. Jeśli w ciągu ostatnich 4 tygodni zamówiłeś co najmniej 10 przejazdów, opcja pojawi się w menu zamawiania przejazdu.

Jeśli chcesz korzystać z Uber Star w kolejnym miesiącu, musisz wykonać wymaganą liczbę przejazdów. Pod uwagę brane są przejazdy wykonane w każdym mieście, w którym działa Uber – nie tylko w Warszawie.

Może Cię zainteresować:

Pani Uber jeździ Boltem, a pan Bolt czym jeździ?

Jak zamówić przejazd Uber Star?

Uber Star znajdziesz wśród innych opcji w aplikacji, obok UberX, Select, Black lub Van.

Jeśli nie widzisz Uber Star w aplikacji, prawdopodobnie nie wykonałeś 10 przejazdów w ciągu ostatnich 4 tygodni. Pamiętaj, że system sprawdza liczbę przejazdów na początku każdego miesiąca i jeśli warunki są spełnione, uaktywnia Uber Star w następnym miesiącu.

Nie korzystałeś jeszcze z Ubera?

Załóż konto w aplikacji z kodem 2vouk i odbierz zniżkę na pierwszy darmowy przejazd lub skorzystaj z tego linka do rejestracji nowego konta: uber.com/invite/2vouk.

źródło: Uber Polska