Orange rozda GB po meczu Reprezentacji Polski z Izraelem

W ramach promocji „GB za gole” sieć komórkowa Orange Polska przygotowała kolejne niespodzianki dla swoich abonentów.

GB za gole po meczu Polski z Izraelem (16 listopada 2019)

W sobotę 16 listopada 2019 roku o godzinie 20:45 Reprezentacja Polski zmierzy się z Izraelem w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020. Sieć komórkowa Orange Polska po raz kolejny zaprasza swoich klientów do wspólnego kibicowania i zdobywania bonusowych gigabajtów (GB) za gole.

Co trzeba zrobić? Trzymać kciuki za Polaków i po meczu zajrzeć na facebookowy na fanpage Orange Polska  – dowiecie się, co tym razem operator przygotował… Czyli jakie będzie hasło aktywujące dodatkową paczkę danych internetowych – hasło będzie trzeba wysłać pod numer 223 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł).

Po meczu dowiesz się oczywiście , ile darmowych GB będzie można zgarnąć w bonusie. Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji posta na fanpage’u Orange Polska. Promocyjne GB ważne są przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Promocja dostępna jest w ofercie na abonament i w ofercie na kartę, z wyłączeniem oferty Orange Flex.

Aktualizacja (źródło Facebook @orangepolska 16 listopada 2019 r. godz. 22:47):
Choć awans mamy już w kieszeni wygrana Biało-Czerwonych cieszy jak zawsze. Brawo Krychowiak, Brawo Piątek ?Nasi piłkarze wygrali 2-1, a Wy z tej okazji dostajecie od nas 2 GB internetu! ???????
Jak skorzystać? ? Wyślijcie SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju. Promocja dostępna w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.

Jest to pierwszy z dwóch listopadowych meczy. Już w środę 19 listopada, Polska zmierzy się ze Słowenią.

Sprawdź szczegóły w regulaminie promocji „GB za gole”.

źródło: Orange Polska