Orange ponownie rozdaje GB za gole polskich piłkarzy!

Sieć komórkowa Orange Polska uruchomiła ponownie promocję gigabajtów za gole, w ramach której można zdobyć bonusowe GB po wygranym meczu naszej reprezentacji.

Piłkarskie emocje w Orange: promocja GB za gole

Kontynuując dobrą tradycję, Orange wraca z promocją GB za gole. Już w niedzielę 13 października 2019 r. będzie okazja zdobycia bonusowych GB po meczu reprezentacji Polski z Macedonią Północną.

Po wczorajszym wygranym 3-0 meczu z Łotwą do zgarnięcia były 3 GB. Ile będzie w niedzielę? Oglądajcie mecz, kibicujcie polskiej drużynie, a potem zerknijcie na fanpage Orange Polska na Facebooku.

Znajdziecie tam informację, ile GB dostaniecie w bonusie, oraz hasło i numer do wysyłki SMS-a (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem planu taryfowego, max 0,20 zł).

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji posta na fanpage’u Orange Polska. Promocyjne GB ważne są przez 3 dni od daty aktywacji i obowiązują tylko w kraju. Promocja dostępna jest w ofercie na abonament i w ofercie na kartę.

Nagraj film na TikToku i wygraj konkurs + 5GB Orange na kartę dla wszystkich

Więcej szczegółów znajdziesz w Regulaminie promocji.

źródło: informacja prasowa