Zagraj w „Smash Tanks!” – planszową grę mobilną w AR

Dzięki zastosowanej w „Smash Tanks!” technologii rzeczywistości rozszerzonej (AR) Twój pokój stanie się prawdziwym polem bitwy dla małych czołgów sunących po dywanie.

Smash Tanks! - AR Board Game

Twój salon to pole bitwy, lecz nie ze względu na rozrzucone pudełka po pizzy i butelki z wczorajszej imprezy.

Podczas rozgrywki przyciągasz do siebie, a następnie wystrzeliwujesz niczym z procy swoje trzy czołgi, które po drodze bezceremonialnie obalają wieże i drzewa oraz uszczuplają arsenał przeciwnika. Całkowite zniszczenie! Pamiętaj jednak, aby obrać odpowiednią strategię. Ty i Twój przeciwnik niszczycie swoje czołgi na zmianę, musisz więc uważać na kontratak.
Pojedynki miniaturowych czołgów na podłodze w salonie to naprawdę niecodzienny widok.
Smash Tanks to mieszanka strategii, szczęścia i brutalnej siły, jednak największym atutem gry jest sprawne zastosowanie technologii AR.

Poprzez ekran swojego urządzenia możesz obserwować fascynujący wirtualny świat nałożony na rzeczywiste otoczenie. Nawet się nie spostrzeżesz, kiedy położysz się na podłodze, aby lepiej wycelować, po czym szybko przeskoczysz na drugą stronę cyfrowego pola bitwy, aby obejrzeć skalę zniszczeń.

Sama rozgrywka dynamicznie się zmienia. Zrzuty lotnicze z nową bronią pozwalają na łączenie ataków czołgami z salwami rakiet lub układaniem min. Na początku warto podszlifować swoje umiejętności, mierząc się z komputerowymi rywalami, jednak prawdziwe emocje czekają Cię podczas starć z prawdziwymi przeciwnikami.

W grze mobilnej „Sandcastles” nie musisz robić zbyt wiele i to jej zaleta!

Z przyjaciółmi możesz zagrać również na jednym iPhonie lub iPadzie.

W tę przeznaczoną dla dwóch osób, ekstremalną mieszankę snookera i Jengi można grać zarówno na jednym, jak i dwóch urządzeniach. Wystarczy skierować je na ten sam obszar rozgrywki w świecie rozszerzonej rzeczywistości.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Smash Tanks! - AR Board Game”
Zrzuty ekranu z gry mobilnej „Smash Tanks! – AR Board Game”

A najlepszy w tym wszystkim jest fakt, iż siejąc zniszczenie na podłodze salonu, nie musisz martwić się sprzątaniem. Poza pudełkami po pizzy. One same nie znikną!

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska