Hulajnogą Lime pojedziesz na wybory za darmo!

Lime zachęca do udziału w wyborach 13 października 2019 roku i oferuje darmowe przejazdy dla użytkowników w dniu głosowania!

E-hulajnogi Lime

Lime stanowi integralną część miast europejskich i promuje odpowiedzialną postawę wśród ich mieszkańców. W najbliższą niedzielę 13 października 2019 r. firma zaoferuje polskim wyborcom możliwość odbycia nieodpłatnego przejazdu hulajnogą Lime, dostępnego po wpisaniu kodu: JADENAWYBORY.

Lime zachęca do odwiedzenia lokali wyborczych w trakcie wyborów do Sejmu i Senatu. Z tej okazji firma udostępnia wszystkim mieszkańcom Warszawy, Wrocławia i Poznania promocyjny kod uprawniający ich do odbycia darmowego przejazdu do 10 złotych (14 minut). Aby skorzystać z promocji należy wpisać w aplikacji Lime promocyjny kod: JADENAWYBORY, który będzie ważny tylko 13 października od 6:00 do końca dnia.

— Po raz kolejny w tym roku zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach i oferujemy użytkownikom Lime komfortowy sposób dotarcia do lokali wyborczych. Jako Lime wspieramy odpowiedzialne postawy obywatelskie, dlatego chcemy dać mieszkańcom polskich miast dodatkową zachętę do wyjścia z domu i udania się do lokalu wyborczego. – podkreśla Paulina Mróz, dyrektor Lime w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

Przeczytaj także:

Wykonano już 100 milionów przejazdów z Lime

Sposób użytkowania przestrzeni miejskiej powinien uwzględniać kwestie bezpieczeństwa oraz zasady odpowiedzialnego wykorzystania hulajnóg. Poruszając się urządzeniami Lime w dniu wyborów należy pamiętać o dostosowaniu prędkości do aktualnych warunków atmosferycznych oraz stanu infrastruktury, a także zwrócić szczególną uwagę na pozostałych użytkowników dróg i chodników. Dodatkowo ważne jest, aby hulajnogi zostały zaparkowane w prawidłowy sposób, nie blokując chodników, przejść dla pieszych, dojścia na przystanki czy stojaków na rowery.

źródło: informacja prasowa