Obejrzyj najnowsze wideo z rozgrywką gry „Cyberpunk 2077”

CD Projekt Red ma o wiele więcej do pokazania w grze „Cyberpunk 2077” niż początkowe wideo z gry i postać Keanu Reevesa.

Cyberpunk 2077

Studio opublikowało właśnie 14-minutowy klip z obszerną rozgrywką, obejmującą eksplorację zrujnowanej dzielnicę Pacyfic i, co najważniejsze różne sposoby, dzięki którym zupełnie inne umiejętności graczy mogą pomóc im wykonać tę samą misję.

Gracz „solo” skoncentrowany na brutalnej sile może strzelać do lokalnego przywódcy gangu, na przykład posuwając się tak daleko, aby wyrwać karabiny maszynowe z wieżyczek. Tymczasem netrunner może polegać na hakowaniu i skradaniu się w celu przejęcia systemów bezpieczeństwa, rozpraszać uwagę, a nawet przejmować ludzkie implanty.

Programiści podkreślili, że nie ma ustalonego systemu klas i że możesz swobodnie rozwijać postacie hybrydowe o własnych specjalizacjach.

Może Cię zainteresować także: 

Ruszyła przedsprzedaż Cyberpunka 2077 – premiera w 2020 roku

Niezależnie od tego, jak grasz, musisz być uważny. Film pokazuje możliwe konsekwencje wyboru jednej frakcji nad drugą lub podejście do sztucznej inteligencji (Johnny Silverhand, alias Keanu Reeves). Wystarczy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, aby jedna rozgrywka zdecydowanie różniła się od drugiej.

Trudno powiedzieć, czy prowadzi to do satysfakcjonującej rozgrywki – dowiemy się już w kwietniu 2020 roku, kiedy to gra Cyberpunk trafi na konsole i komputery – trochę jeszcze poczekamy!

Obejrzyj również 48 minut rozgrywki z gry „Cyberpunk 2077” w 4K.

źródło: Cyberpunk 2077, CD Projekt RED via Engadget