BeCasso – aplikacja dla każdego, w kim drzemie artysta!

Każdy, kto czuje się choć trochę artystą, powinien pobrać aplikację BeCasso. Ale najpierw przeczytaj o jej wyjątkowych funkcjach…

Becasso app

Być może już się domyślasz — BeCasso to narzędzie, dzięki któremu zwykłe fotografie zmienią się w prawdziwe dzieła sztuki. Twoje zdjęcie po chwili zacznie wyglądać tak, jakby namalował je sam Matisse, Van Gogh lub… tak, dobrze zgadujesz — Picasso.

Podobnie jak w każdej innej aplikacji do edycji zdjęć, znajdziesz tu zbiór filtrów oraz narzędzia do szczegółowych poprawek światła i tonacji kolorystycznych… Różnica tkwi w tym, że tutaj filtry bazują na stylach artystycznych! Możesz wybierać między różnymi technikami malarstwa olejnego i akwareli.

Przeczytaj także: Zrób własną wystawę zdjęć w appce „EyeEm – Photography”

To nie wszystkie zalety BeCasso. Możesz edytować zdjęcie, bazując na stylu wybranego artysty — lub nawet konkretnego obrazu! Na przykład używając filtra, dzięki któremu Twoje zdjęcie przejmie kolory i kreskę z arcydzieła Wielka fala Katsushiki Hokusaia.

Zrzuty ekranu z aplikacji Becasso

Osobne zbiory filtrów pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj płótna i farby. Kiedy już ukończysz swoje szlify, uzyskasz dzieło, którego nie powstydziłaby się żadna galeria. A wszystko to, nie biorąc nawet pędzla do ręki!

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska