Klienci Alior Banku mogą płacić jedną kartą do konta w 152 walutach!

Alior Bank wprowadził do swojego Konta Jakże Osobistego nową korzyść umożliwiającą płatność jedną kartą w 152 walutach bez żadnych prowizji banku za przewalutowanie.

152 waluty na jednej karcie do konta osobistego!

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to konfigurowalne konto bankowe, w którym aktywni klienci mogą mieć za 0 zł prowadzenie konta, kartę i wybrane 2 z 10 korzyści do konta. Jedną z nich są Płatności kartą bez kosztów przewalutowania. Bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta od osób poniżej 26 roku życia lub zapewniających wpływ min. 1500 zł miesięcznie. Karta jest bezpłatna, jeżeli zostaną wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Płatność jedną kartą do jednego konta bankowego w 152 walutach i to bez prowizji banku za przewalutowanie!

W ramach korzyści do konta Płatności zagraniczne bez kosztów przewalutowania operacje w euro (EUR), dolarach (USD) lub funtach brytyjskich (GBP) są przeliczane na złotówki (PLN) po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na dolary po kursie organizacji płatniczej Mastercard, a następnie przeliczane na złotówki po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji.

Korzyść jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które podróżują po świecie i płacą w różnych walutach lub po prostu płacą kartą za zakupy w sklepach internetowych w euro, dolarach lub dowolnej innej walucie.

Może Cię zainteresować także:

Liczba użytkowników płatności mobilnych na świecie (2018-2020)

Ciekawym uzupełnieniem jest korzyść zwrotu 1% za zakupy, za które płacimy zbliżeniowo telefonem w sklepach stacjonarnych (za pomocą Apple Pay, Google Pay, Blikiem lub HCE). Jeżeli wybierzemy tę korzyść można otrzymać nawet 20 zł miesięcznie za zakupy wykonywane w ten sposób.

Poniżej możesz sprawdzić, co jeszcze zyskujesz z Kontem Jakże Osobistym. Warto pamiętać, że korzyści można w dowolnym momencie zmienić lub dobrać dodatkowe (np. w aplikacji mobilnej banku) za stałą opłatę miesięczną.

Właściciele konta mogą dobrać inne korzyści

Aby ułożyć konto takie, jak chcesz, możesz dowolnie wybierać i zmieniać dodatkowe korzyści. Dwie z nich kosztują zawsze 0 zł, a za każdą kolejną trzeba zapłacić tylko 3,50 zł miesięcznie.

Korzyści można wybierać i zmieniać za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej lub w placówkach Alior Banku. Wybrane korzyści zaczną obowiązywać już od następnego dnia.

Korzyści Konta Jakże Osobistego w Alior Banku (stan na 10 czerwca 2019 r.)
Korzyści Konta Jakże Osobistego w Alior Banku (stan na 10 czerwca 2019 r.)

10 korzyści do wyboru w Koncie Jakże Osobistym w Alior Banku

  1. Płatności kartą bez kosztów przewalutowania
  2. 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
  3. 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
  4. Ubezpieczenie w podróży za granicą
  5. Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – do 3% dla salda do 20 000 zł.
  6. Limit na koncie bez odsetek przez 10 dni
  7. Zwrot 1% za płatności telefonem (do 20 zł mies.) – zwrot 1% za płatności telefonem (Blik, HCE i Google Pay, Apple Pay) w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych. 
  8. Pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
  9. Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych
  10. Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS

Od 18.06.2019 r. nie można wybrać korzyści Program Mastercard® Priceless® Specials. Kartę można będzie zarejestrować bezpłatnie do Programu Priceless Specials poza korzyścią. Posiadacze wybranej do dnia 17.06.2019 r i aktywnej po tym dniu korzyści mogą z niej zrezygnować i zarejestrować kartę bezpłatnie do Programu Priceless Specials. W przypadku rezygnacji z korzyści będzie ona aktywna do końca miesiąca kalendarzowego zgodnie z Regulaminem korzyści do Konta Jakże Osobistego.

Zrzut ekranu ze strony promocyjnej konta osobistego Alior Banku
Zrzut ekranu ze strony promocyjnej konta osobistego

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej banku lub landing page’u konto.aliorbank.pl.

Sprawdź także:

Ranking liczby użytkowników bankowych aplikacji mobilnych w Polsce (4Q 2018)

źródło: informacje banku