Poprawka systemu iOS 12.3.2 dla iPhone’a 8 Plus

Apple wydało dziś kolejną drobną aktualizację systemu iOS 12.3.2, tym razem skupiając się na naprawieniu problemu związanego z trybem Portret w iPhonie 8 Plus.

iOS 12 (logo/ikona)

W poniedziałek Apple oficjalnie wydało publiczna wersje systemu OS 12.3.2 (Build 16F250). Jak sugeruje numer wersji, jest to niewielka aktualizacja, która ma na celu poprawianie błędów i poprawę ogólnej wydajności oprogramowania. W tym przypadku Apple zamierza naprawić błąd związany z trybem portretowym w iPhonie 8 Plus.

iOS 12.3.2 jest dostępny jako aktualizacja oprogramowania w trybie OTA tylko dla urządzeń iPhone 8 Plus. Jeśli masz już włączone automatyczne aktualizacje, iOS 12.3.2 pobierze i zainstaluje się w tle, gdy urządzenie jest podłączone do sieci Wi-Fi i ładowane. Jeśli jednak chcesz pobrać i zainstalować oprogramowanie ręcznie, po prostu otwórz Ustawienia → Ogólne → Uaktualnienia i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Z informacji o wersji systemu iOS 12.3.2 wynika, że nowe oprogramowanie ma rozwiązać problem, który może spowodować, że iPhone 8 Plus zrobi zdjęcie bez efektu głębi podczas korzystania z trybu Portret. To jedyna poprawka zawarta w nowym oprogramowaniu, ale możliwe, że Apple naprawiło też inne drobne błędy niewidoczne dla użytkowników.

Apple wypuściło system iOS 12.3 na początku maja 2019 roku, w tym nową, przeprojektowaną aplikację Apple TV. Następnie, 24 maja br., Apple wydało pierwszą drobną aktualizację iOS 12.3.1. Ta aktualizacja naprawiła problemy związane z głosem przez LTE (VoLTE) i wiadomościami.

iOS 12.3.2 to darmowa aktualizacja mobilnego systemu operacyjnego Apple’a, tym razem tylko dla iPhone’a 8 Plus.

źródło: Apple via iDownloadBlog