W grze „Two Dots” wystarczą dwie kropki do celu!

Łamigłówka z elementami zaskoczenia, w której wystarczą dwie kropki, żeby zabawa miała sens – niech poniesie Cię „Two Dots”!

„Two Dots”

Pewnie masz już na koncie niejedną partyjkę w grze z gatunku „dopasuj trzy elementy”. Wiesz, tych polegających na ułożeniu co najmniej trzech fasolek, piłek lub innych świecidełek w celu usunięcia ich z ekranu. Two Dots to właśnie tytuł tego rodzaju, ale znacznie mniej skoncentrowany na liczbach.

W tej nietypowej łamigłówce masz za zadanie oczyścić planszę z kolorowych kropek, łącząc je z innymi w tym samym kolorze. Tym razem jednak szczęśliwym numerem jest dwójka. Wszystko brzmi banalnie, jednak Two Dots sprawi, że nie raz i nie dwa mimowolnie przybierzesz zamyślony wyraz twarzy!

To zasługa rosnącego poziomu trudności wymagającego na przykład połączenia określonej liczby czerwonych kropek przy ograniczonej liczbie ruchów.

Przeczytaj także: Gra mobilna „Euclidean Skies” już w przedsprzedaży na iOS-a

W „Two Dots” nic tak nie oczyszcza planszy jak kwadraty

Choć łamigłówki nie należą do najłatwiejszych, rozgrywka zachwyca swoją prostotą. Aby połączyć ze sobą kropki, po prostu przeciągasz po nich palcem. Możesz to robić w dowolnym kierunku, ale nie na ukos, a im więcej ich połączysz, tym więcej punktów zdobędziesz.

Zrzut ekranu z gry mobilnej „Two Dots”

Aby gracz nie mógł się poczuć zbyt pewnie, w Two Dots co jakiś czas pojawia się nowy element rozgrywki. W rezultacie będziesz ciągle napotykać nowe wyzwania: od lodowych bloków, których rozbicie wymaga trzykrotnego dopasowania kropek, aż po ogniste punkty podpalające sąsiednie pola.

Na szczęście masz asa w rękawie – gdy połączysz co najmniej cztery kulki tego samego koloru, sprawisz, że z planszy wraz z nimi znikną również wszystkie inne tej samej barwy. Trójka może i nie jest magiczną liczbą, ale pamiętaj, że do tanga trzeba wyłącznie dwojga!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska