TOP 20 stron internetowych w Polsce i na świecie (luty 2019)

Sprawdź ranking dwudziestu stron internetowych, które były najczęściej odwiedzane w Polsce i na świecie w lutym 2019 roku.

Wykres: TOP 20 stron WWW na świecie (luty 2019)

Czy zastanawiałeś się kiedyś, które strony są najczęściej odwiedzane w Polsce i na świecie? Gdybyś musiał zgadywać, prawdopodobnie nie musiałbyś konsultować się z Google’em, by wiedzieć, że wyszukiwarka znajduje się na miejscu numer jeden. Kolejnymi oczywistymi trafami są oczywiście YouTube i Facebook – jednak niektóre pozycje na tej liście mogą Cie zaskoczyć, a nawet mogą być kompletnie nieznane…

Według danych serwisu SimilarWeb na czwartym miejscu znajduje się chińska wyszukiwarka internetowa baidu.com, którą w lutym odwiedzono nieco ponad 9 miliardów razy. Oczywiście nie trzeba schodzić daleko w dół na listę, aby znaleźć strony pornograficzne. Na przykład Pornhub znalazł się na ósmym miejscu z 3,1 mld odwiedzin w ciągu miesiąca – jest to jeden z trzech serwisów dla dorosłych w pierwszej dwudziestce stron WWW na świecie.

W Polsce lista najpopularniejszych serwisów różni się od globalnego rankingu już od 5. miejsca, gdzie zaczynają pojawiać się lokalne portale takie jak Allegro, Wp.pl, Onet, OLX.pl czy Interia.

Przeczytaj także: 20 gigantów internetowych, którzy rządzą w Internecie (1998-2018)

Poniżej znajdziesz pełne zestawienie TOP 20 najpopularniejszych stron stron internetowych według SimilarWeb. Ranking jest obliczany na podstawie liczby unikalnych użytkownik oraz liczby odwiedzin na urządzeniach mobilnych i komputerach.

Dane: TOP 20 stron WWW na świecie (luty 2019) (small)
TOP 20 stron WWW na świecie (luty 2019)
miejsceświatPolska
1.Google.comGoogle.com
2.YouTubeFacebook
3.FacebookYouTube
4.BaiduGoogle.pl
5.InstagramWp
6.TwitterOnet
7.PornhubAllegro
8.Yahoo!Interia
9.XvideosOLX
10.WikipediaWikipedia

TOP 20 stron WWW w Polsce (luty 2019):

Dane: TOP 20 stron WWW w Polsce (luty 2019)

Może Cię zainteresować także:

źródło: SimilarWeb TOP Websites (Poland) oraz Top Websites (Global) via Statista – The World’s Most Popular Websites