Nawet 10 zł na zakupy w Google Play przy płatności „Zapłać z Play”

Sieć komórkowa Play uruchomiła promocję 10 zł cashbacku w Google Play (ważny przez 10 dni), jeśli po raz pierwszy zapłacisz za pomocą usługi „Zapłać z Play”.

Promocja 10 zł cashbacku w sklepie Google Play z płatnościami „Zapłać z PLAY”

Od 21 do 31 marca 2019 roku trwa promocja w sieci Play, w ramach której operator udziela do 10 zł rabatu przy pierwszym zakupie na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy w androidowym sklepie Google Play przy płatności „Zapłać z Play” (znanej też jako skorzystaj z płatności przez operatora PLAY).

Promocja dotyczy osób korzystających z ofert Play na abonament i Red Bull MOBILE na abonament, które w ciągu ostatniego roku nie korzystały z zakupów za pomocą tej metody.

Co oznacza rabat „do 10 zł”? Jeśli kupowana przez Ciebie apka kosztuje 10 zł lub mniej to na fakturze zobaczycie opłatę za nią w wysokości jednego grosza. Jeśli zdecydujesz się na zakup droższego produktu, to zobaczysz kwotę pomniejszoną o 10 zł.

Przeczytaj także: W Play można już doliczyć do rachunku zakupy z App Store’a

Jak skorzystać z usługi „Zapłać z Play”?

Wybierz interesujący Cię produkt w sklepie Google Play i kliknij Dopisz do rachunku Play. Zarejestruj się, podając swoje dane i numer telefonu (przy kolejnym zakupie podasz tylko hasło). Opłatę za zakupy operator doliczy do Twojej faktury za usługi telefoniczne.

Jeśli aplikacja nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić w ciągu 2 godzin bez żadnych konsekwencji. Na rachunku nie zostanie doliczona kwota z zakupu, ale zniżka 10 zł potraktowana zostanie wykorzystana. Oznacza to, że nie będziesz mógł drugi raz skorzystać z promocji.

Jak skorzystać z promocji i otrzymać 10 zł zniżki?

Wybierz produkt w sklepie Google Play i zapłać metodą „Zapłać z Play”. Zniżka do 10 zł zostanie doliczona do Twojego rachunku za telefon w Play. Minimalna kwota do zapłaty za wybrany produkt to 1 grosz.

Przykład:

  • Krok 1: Kup dowolną aplikację, grę, książkę, np. za 20 zł. Dokonaj płatności metodą “Zapłać z Play”.
  • Krok 2: W sklepie Google Play zobaczysz kwotę do zapłaty 20 zł. Zaakceptuj ją. Twoja zniżka (-10 zł) rozliczona zostanie na rachunku za telefon.
  • Krok 3: Dostaniesz od Play  SMS-a z potwierdzeniem zakupu w promocji.
  • Krok 4: Na rachunku zobaczysz kupiony produkt z ceną -10 zł.

Z promocji możesz skorzystać tylko raz – niezależnie od wydanej kwoty. Jeśli kupisz produkt za 10 zł lub mniej, na rachunku zobaczysz cenę 1 gr, a pozostała kwota nie przechodzi na kolejne zakupy. Promocja obowiązuje do 31 marca 2019 i dotyczy klientów Play i Red Bull Mobile na Abonament, którzy nie korzystali z zakupów w Google Play z wykorzystaniem usługi „Zapłać z Play” w ciągu ostatniego roku od startu promocji.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie internetowej operatora.

Zobacz także: Regulamin promocji „10 zł Cashback w Google Play” (marzec 2019) 90 kB, PDF