Nowa wersja teledysku „Freestyler” pokazuje jak zmieniła się technologia…

Utwór „Freestyler” Bomfunk MC’s ma już 20 lat  – teraz Telenet tworzy remake teledysku do promocji swojego nowego produktu o nazwie „YUGO”.

„Freestyler” 1999 vs. 2019 – YUGO App

Wszyscy millenialsi znają ten utwór i teledysk z chłopakiem z dredami, w słuchawkach na głowie oraz odtwarzaczem MP3 w rękach! Pisząc to czuję się naprawdę stary…

W 1999 roku Bomfunk MC’s wypuścił utwór „Freestyler”, który był hitem tamtych lat. Towarzyszący mu klip, chłopiec, który kontrolował swoje otoczenie za pomocą odtwarzacza MP3 (nie było wtedy smartfonów!), stał się uosobieniem szybko rozwijającego się cyfrowego świata. Czy pamiętasz ten klip? Gratulacje, jesteś oficjalnie stary!

Dzisiaj belgijska telewizja kablowa Telenet stworzyła remake tego słynnego teledysku z niespodzianką – nowym produktem, aplikacją mobilną YUGO TV. W nowym teledysku, zamiast Marlo Snellmana, chłopaka z dreadami, który steruje rzeczywistością za pomocą odtwarzacza MP3, w klipie pojawia się dziewczyna ze smartfonem. Twórcy doskonale odtworzyli kolejne ujęcia oryginalnego wideoklipu i dopracowali w czasie wszystkie sceny.

Przeczytaj również: Obejrzyj pierwszy zwiastun remake’u „Króla Lwa” od Disneya

Zobacz nową wersję „Freestyler”:

Zobacz oryginalny teledysk:

Appka „YUGO” jest w pełni dostosowana do stylu życia millenialsów, którzy stale przełączają się między ekranami i platformami: YouTube, Netflix i telewizją cyfrową. Kablówka Telenet pozwala swoim klientom być całkowicie całkowicie na freestyle’u bez konieczności korzystania z dekodera, a nawet zdalnego sterowania.

Smartfon i aplikacja YUGO TV łączy w sobie 20 podstawowych kanałów z siedmiodniowym dostępem wstecz do programów telewizyjnych, prostymi opcjami nagrywania oraz wszystkimi filmami i serialami. Jeśli ktoś woli oglądać telewizję, może zacząć od razu dzięki aplikacji na Google Chromecast lub Apple TV.

Więcej o YUGO TV przeczytasz na stronie internetowej telenet.be/yugo.