Gra „Magibot” ma coś elektryzującego w sobie!

W grze „Magibot” wcielasz się w małego robota Ilo ze śmiesznym kapeluszem i księgą zaklęć, możesz umieszczać w świecie gry dające Ci specjalne zdolności kręgi.

Gra mobilna „Magibot”

Kiedy akcja zwalnia, a kamera oddala się, Twoim zadaniem jest umieszczenie właściwych zdolności we właściwych miejscach. Gdy już to zrobisz, wciśnij „play”. następnie przejmij kontrolę nad Ilo, by sprawdzić, czy uda Ci się bez szwanku przejść przez całą szerokość ekranu.

Asortyment Twoich zdolności poszerza się w błyskawicznym tempie. Aby przechodzić dalej, musisz między innymi opanować łączenie sprintu, rzucania kulami ognia oraz tworzenia specjalnych platform. Dobrze więc, że jesteś robotem. Możesz skutecznie wprowadzać zestawy komend, a następnie wcielać je w życie, w pewnym sensie „programując” grę.

Przeczytaj również: Platformówka „Super Cat Tales 2” w stylu gier z lat 90.

Dobrze zaplanuj wszystkie kroki, a otrzymasz możliwość, by dalej przemierzać piekną mapę świata. Twoja wędrówka nie ogranicza się do naliczania kolejnych kilometrów. Jesteś na misji polegającej na naprawie pięciu uszkodzonych „latarni”, dzięki którym Twoja planeta znów będzie mogła oddychać.

Screen z gry „Magibot”
Możesz rzucać kulami ognia tylko w tym żółtym pierścieniu

Wszystko to w pieczołowicie zaprojektowanym świecie, stanowiącym połączenie znajomych lasów, pustyni i lodowatej tundry z tajemniczymi, obcymi elementami.

https://youtu.be/EkrJoIGZ-gY

Wrzuć do jednego garnka sprytny pomysł, piękny świat gry i trochę bezczelnych dialogów. Oto przepis na Magibot – idealne połączenie gry logicznej i platformówki, zasługujące na więcej niż przeciętna uwaga.

Grę w wersji mobilnej na iOS-a możesz kupić za 18,99 zł w sklepie App Store:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska