Microsoft Office 365 dostępny w sklepie Mac App Store

Pakiet Microsoft Office 365 po raz pierwszy został udostępniony na komputery Mac w sklepie z aplikacjami Mac App Store.

Microsoft Office 325 Mac App Store

Usługa Microsoft Office 365 została po raz pierwszy udostępniona w sklepie Mac App Store, dzięki czemu użytkownicy komputerów Mac mogą łatwiej pobrać programy Word, Outlook, Excel, PowerPoint, OneNote i cały pakiet popularnych aplikacji firmy Microsoft. Użytkownicy mogą także zakupić subskrypcję Office 365 z poziomu aplikacji, aby móc szybko rozpocząć pracę w pełnych wersjach aplikacji.

Usługa Office 365 dla komputerów Mac została zaprojektowana specjalnie pod kątem obsługi funkcji dostępnych na komputerach Mac – takich jak tryb ciemny, ciągłość pracy pod systemem macOS, a także pasek dotykowy w komputerach MacBook Pro i TouchPad.

Cieszymy się, że możemy powitać pakiet Microsoft Office 365 w nowym Mac App Store dla urzadzeń z systemem macOS Mojave – powiedział Phil Schiller, starszy wiceprezes Apple’a ds. globalnego marketingu. Firmy Apple i Microsoft współpracowały od samego początku, aby zapewnić użytkownikom komputerów Mac wspaniałą wydajność biurową. Teraz, dzięki usłudze Office 365 w Mac App Store, łatwiej niż kiedykolwiek mogą oni uzyskać dostęp do najnowszej i najlepszą wersji Office 365 na Maca, iPada i iPhone’a.

Usługa Office 365 pojawia się w sklepie Mac App Store po jego niedawnym przeprojektowaniu, zawierającym zupełnie nowy wygląd i bogate treści redakcyjne.

Z radością ogłaszamy, że dzisiaj Office 365 przybywa do Mac App Store – powiedział Jared Spataro, wiceprezes firmy Microsoft. Ściśle współpracowaliśmy z Apple, aby zapewnić użytkownikom komputerów Mac najlepsze wrażenia wydajności – takie, które oferują wszystko, co znają i lubią w Office dzięki doświadczeniu zaprojektowanemu specjalnie dla komputerów Mac.

Microsoft Office 365 (zrzut ekranu ze sklepu Mac App Store)
Microsoft Office 365 (zrzut ekranu ze sklepu Mac App Store)

W biznesie, tak jak w domu, pracownicy chcą mieć dostęp do najlepszych urządzeń i aplikacji, które wykonają swoją pracę. Dzięki Office 365 w sklepie Mac App Store aplikacje te można teraz łatwo dystrybuować do pracowników za pomocą Apple Business Managera, centralnego pulpitu, na którym IT może wdrażać urządzenia, aplikacje i licencje. Teraz dział informatyczny może szybko umożliwić pracownikom pracę ze swoimi ulubionymi narzędziami biurowymi na Macu, iPadzie i iPhonie, z nowymi funkcjami zaprojektowanymi specjalnie dla urządzeń Apple.

Przykład dokumentu PowerPoint na MacBooku Pro:

Microsoft Office 325 (Power Point)
Microsoft Office 325 (Power Point)

Aplikacje Office 365, w tym PowerPoint, są specjalnie zaprojektowane, aby obsługiwać unikalne doświadczenie Mac. Możesz je pobrać na swój komputer Mac ze sklepu Mac App Store lub na urządzenia mobilne z systemem iOS (iPhone i iPad):

Pobierz w Mac App Store Pobierz aplikację w sklepie App Store

Może Cię także zainteresować:

Pakiet Microsoft Office będzie miał wreszcie ładne ikony…

źródło: Apple Newsroom, Microsoft Blog