Etui Smart Battery Case do iPhone’a XR, XS oraz XS Max

Apple wypuściło oficjalne etui Smart Battery Case dla nowych iPhone’ów XS, XS Max oraz XR – akcesorium obsługiwane jest przez ładowarki bezprzewodowe Qi.

Etui Smart Battery Case do iPhone’a XS Max – czarne

Firma Apple wypuściła nowe oryginalne etui z dodatkowym akumulatorem dla smartfonów iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR. Cena za akcesorium nie jest niska, bo trzeba za nią  zapłacić aż 619 zł. Etui występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – w kolorze białym i czarnym – dla wszystkich trzech modeli zeszłorocznych iPhone’ów.

Apple twierdzi, że nowe etui Smart Battery do iPhone XS zapewnia dodatkowe 33 godziny rozmów, 21 godzin korzystania z internetu i 25 godzin oglądania wideo. Etui iPhone’a XS Max dodaje 37 godzin rozmów, 20 godzin przeglądania internetu i 25 godzin odtwarzania wideo. Wreszcie, iPhone XR Smart Battery dodaje 39 godzin rozmów, 22 godziny korzystania z internetu i 27 godzin odtwarzania wideo.

Najważniejsze jednak, że etui z baterią wspierają ładowanie Qi.

Przeczytaj także: Czy warto zapłacić 199 zł za etui do iPhone’a XR?

Oto jak Apple opisuje obudowy Smart Battery Case:

iPhone XS/XS Max lub XR z etui Smart Battery Case działa dłużej bez doładowywania i jest lepiej zabezpieczony. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo zabezpiecza urządzenie. A idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że iPhone świetnie leży w dłoni. Zawias z miękkiego elastomeru ułatwia zakładanie i zdejmowanie etui.

Etui Smart Battery Case jest zgodne z ładowarkami, które mają certyfikat Qi. Możesz jednocześnie ładować swojego iPhone’a i etui z baterią, aby rozmawiać dłużej, nawet przez 33 godziny, korzystać z internetu nawet przez 21 godzin oraz jeszcze dłużej odtwarzać dźwięk i wideo*. Po założeniu etui Smart Battery Case poziom naładowania inteligentnej baterii wyświetla się na ekranie blokady iPhone’a i w Centrum powiadomień. Dlatego zawsze wiesz, ile energii zostało Ci do wykorzystania.

Etui można ładować jeszcze szybciej za pomocą ładowarek zgodnych ze standardem USB‑PD. Obsługuje ono także akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods ze złączem Lightning (dostarczane razem z iPhonem) lub przejściówka z Lightning na cyfrowe AV (sprzedawana oddzielnie).

Etui Smart Battery Case do iPhone’a XR – białe
Etui Smart Battery Case do iPhone’a XR – białe

Jeśli masz iPhone’a X, Apple nie wymienia tego urządzenia przy Smart Battery Case dla iPhone XS jako zgodnego z iPhonem X. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że kamera na telefonie iPhone XS jest nieco wyższa niż w telefonie iPhone X.

Już teraz można zamawiać nowe etui, jednak wysyłki rozpoczną się dopiero w piątek 18 stycznia 2019 r. Poniżej znajdziesz linki do sklepu Apple’a:

  • Etui Smart Battery Case do iPhone’a XS
  • Etui Smart Battery Case do iPhone’a XR
  • Etui Smart Battery Case do iPhone’a XS Max

źródło: Apple Polska