„PKTBALL” to bardzo niekonwencjonalna gra w tenisa

Wyobraź sobie grę w tenisa, która mieści się na telefonie, a zawodnicy to pędzące miliony kilometrów na godzinę jednorożce, zombie i roboty – to właśnie jest PKTBALL.

Gra mobilna „PKTBALL”

Gra mobilna PKTBALL to świetna zręcznościówka mobilna, przy której Wimbledon wydaje się sztywny i przestarzały. Sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne – wystarczy poruszać swoją postacią ruchem kciuka, a strzelanie odbywa się po podniesieniu palca.

Kiedy piłka odbija się w te i we w tę między Tobą a przeciwnikiem, zwróć uwagę na to, jak dopracowane detale są w stanie dodać grze prawdziwego charakteru. Kamera cały czas się porusza, obraz drży, kiedy zdobędziesz punkt, a haptyczne sprzężenie zwrotne dodaje mocy Twoim niesamowitym smeczom po krosie.

Atmosferę dodatkowo podkręcają przedmioty z ulepszeniami. Uderz piłką w znaczek „!”, który pojawi się na korcie, a zdobędziesz karabin. Dzięki niemu piłka przefrunie przez kort z prędkością pocisku przeciwpancernego. Ewentualnie uaktywnisz piłkę-banana o znacznie mniej przewidywalnej trajektorii.

Przeczytaj także: Gra mobilna „Brawl Stars” już w grudniu – ruszyła rejestracja wstępna!

Zrzuty ekranu z gry PKTBALL
Zrzuty ekranu z gry PKTBALL

Zbieraj monety, które pojawiają się podczas meczów, odblokujesz wspomniane powyżej postaci – jednorożca, zombie, roboty i wiele innych. Każda z nich jest pięknie zaprojektowana i zaanimowana, Poza tym – gra posiada świetny system do pojedynków online!

PKTBALL kumuluje całą akcję kortu tenisowego w postaci krótkich, zmyślnych uderzeń. To niesamowita gra zręcznościowa, która zadowoli każdego i jest dostępna do pobrania za darmo ze sklepów App Store (iOS) i Google Play (Android):

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska