Gra „Dancing Line” dla tych, którym słoń nie przygniótł ucha!

Wyrusz w podróż po zachwycających światach gry „Dancing Line”, w których pokonywanie zakrętów zależy od dobrego wyczucia rytmu.

Zrzuty ekranu z gry mobilnej Dancing Line

Uważnie nadstawiaj ucha, aby uchwycić najmniejsze dźwiękowe wskazówki – nawet jedna nuta może zdecydować o tym, czy będziesz kontynuować przygodę, czy uderzysz w ścianę!

Kluczem do poruszania się po fantastycznych, geometrycznych krainach w grze mobilnej Dancing Line jest synchronizacja z muzyką. Aby zmieniać kierunek ruchu Twojej wydłużającej się linii, musisz wykazać się błyskawicznym refleksem. Stukaj w ekran, żeby omijać ściany, bariery i inne niespodzianki rozsiane na drodze, która stale przesuwa się do przodu.

Choć zasady gry są proste, z każdym poziomem stają się coraz bardziej zagmatwane. Gdy na drodze zauważysz jasnożółte sześciokąty, przejedź przez nie, aby zdobyć dodatkowe punkty i odblokować nowe poziomy.

Może Cię także zainteresować: God of Light – logiczna gra z muzyką UNKLE

Rozpoczynasz od podążania za linią, która nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Stukając w ekran omijając zbliżające się przeszkody, zauważysz, że wszystkie zakręty są idealnie zgrane ze zmianami w grającej w tle muzyce. Im lepiej poznasz dany utwór, tym łatwiej przewidzisz zwroty i utrzymasz się na drodze.

Sygnały do skrętu usłyszysz nie tylko w linii melodycznej – nasłuchuj też zmian tonacji, a nawet partii basu. Uważasz, że masz wyczucie rytmu i świetny refleks? Wypróbuj Dancing Line i przekonaj się, jak daleko zajdziesz!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: App Store Polska