OnePlus 6T może zostać ogłoszony 17 października

OnePlus 6T będzie posiadał skaner linii papilarnych na wyświetlaczu – wcześniej OnePlus oficjalnie potwierdziło tę funkcję i ujawniło, że będzie to funkcja o nazwie Screen Unlock.

OnePlus 6T może zostać zaprezentowany 17 listopada 2018 r.

Firma OnePlus podzieliła się już informacjami na temat funkcji Screen Unlock (czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu) i wyjaśniła również, w jaki sposób wpłynie to na projekt nowego smartfona OnePlus 6T i codzienne życie użytkowników.

Co więcej, marka przedstawiła zrzut ekranu ekranu blokady smartfona (zdjęcie poniżej), na którym wyraźnie widać miejsce na odcisk palca na dole ekranu. Co ciekawe, zrzut ekranu zawiera również bardzo dokładną datę: środę 17 października 2018 roku, godz. 11:00.

Przeczytaj także: Właściciele OnePlus 6 mogą teraz zainstalować Androida 9 Pie

Możnaby powiedzieć, że obraz jest tylko losowym zrzutem ekranu, ale tak naprawdę jeśli porównamy datę z poprzednimi wydaniami nowych modeli, to idealnie pasuje na premierę nowego smartfona OnePlus 6T.

W przypadku serii OnePlus 3 oryginalne urządzenie pojawiło się 14 czerwca, a 3T oficjalnie 15 listopada. OnePlus 5 został ogłoszony 20 czerwca, a 5T 21 listopada. Naturalnie, jeśli OnePlus będzie kontynuował ten trend , OnePlus 6T powinien nadejść 17 października, jak sugeruje zrzut ekranu – oryginalny model został zapowiedziany nieco ponad pięć miesięcy temu 16 maja br.

Screen Unlock w OnePlus 6T (zrzut ekranu)
Screen Unlock w OnePlus 6T (zrzut ekranu)

OnePlus wciąż jeszcze nie potwierdziło tej daty, ale można się spodziewać, że październik jest raczej pewny.

źródło: OnePlus via PhoneArena i CNet