odpoWIESZ? to polskie HQ Trivia z prawdziwą kasą do wygrania

Aplikacja mobilna odpoWIESZ? to pierwszy w Polsce quiz na żywo z nagrodami pieniężnymi, które można wygrać za wykazanie się wiedzą ogólną.

odpoWIESZ? (logo gry mobilnej)

odpoWIESZ? to oparta na popularnym amerykańskim quizie HQ Trivia aplikacja mobilna na iOS-a i Androida. Z pierwowzoru korzysta już ponad milion graczy każdego dnia, aby walczyć o nagrody pieniężne. Uczestnictwo i rejestracja w quizie „odpoWIESZ?” jest bezpłatne, a gra toczy się na żywo każdego dnia o godzinie 20.00 czasu polskiego.

Żeby wziąć udział w Quizie, należy pobrać aplikację odpoWIESZ? na urządzenie z systemem Android lub iOS i zalogować się, używając swojego numeru telefonu. Każdego dnia możesz rywalizować z innymi graczami odpowiadając poprawnie na 12 pytań z takich dziedzin jak rozrywka, sport, sztuka, nauka i innych.

Przeczytaj także: HQ Trivia zmierza na Androida i pozwala wygrać prawdziwą kasę

Jak grać?

Aby wygrać prawdziwe pieniądze trzeba mieć szczęści, być szybkim i odpowiedzieć poprawnie na 12 pytań – od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Minimalna kwota rozgrywki to 100 zł. Masz 10 sekund na udzielenie prawidłowej odpowiedzi i przejście do następnego pytania. Jeśli odpowiesz prawidłowo na 12 pytań – wygrywasz. Jeśli zwycięzca jest jeden – zgarniasz wszystko. Jeśli jest ich więcej, wówczas pula nagród dzielona jest na wszystkich wygranych. W przypadku braku zwycięzców nagroda się kumuluje i przechodzi do puli na kolejny dzień.

Gdy Twój znajomy zarejestruje się z Twojego polecenia, otrzymasz ekstra szansę do wykorzystania podczas rozgrywki. Dodatkowa szansa daje możliwość kontynuowania gry mimo złej odpowiedzi.

Aplikacja mobilna odpoWIESZ? (zrzuty ekranu)

Jak wypłacać wygrane pieniądze?

Aplikacja pozwala na innowacyjną i interaktywną zabawę oraz wygranie pięniędzy za podanie poprawnych odpowiedzi. Gdy uzbierasz 20 zł z wygranych, pieniądze możesz przelać na swoje konto PayPal.

Pobierz aplikację odpoWIESZ? ze sklepu Google Play (na Androida) lub App Store (na iOS-a):

Pobierz aplikację w sklepie Google PlayPobierz aplikację w sklepie App Store