Konkurs Lenovo Legion: upoluj bestię, wygraj plecak gamingowy

Firma Lenovo zaprasza do udziału w konkursie. Codziennie można wygrać kultowe plecaki z serii Legion.

Konkurs Lenovo Legion

Lenovo Legion, z okazji polskiej premiery nowych komputerów dla graczy, przygotowało niespodziankę w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Nowe komputery Lenovo Legion mają dwa oblicza; są stylowe i drapieżne.

Dwa oblicza mają także wszyscy gracze! Miłośnicy wirtualnej rozgrywki są uczniami, studentami, ludźmi pracującymi, osobami wychowującymi dzieci, a w wolnych chwilach relaksują się przed komputerami, wcielając się w swoje wirtualne awatary. I to właśnie wirtualnych postaci należy szukać w nowej zabawie Lenovo.

Przeczytaj również: The Wild Immersion i Lenovo Mirage™ Solo VR: planeta to więcej niż statystyki


Weź udział w konkursie, upoluj jedną z trzech postaci i wygraj gamingowy plecak!

Aby przystąpić do gry należy odwiedzić serwis LenovoGaming.pl i zarejestrować się poprzez formularz konkursowy, dostępny pod adresem: lenovogaming.pl/nowe-oblicze-legion/konkurs. Celem rywalizacji jest odnalezienie wirtualnej postaci przed innymi internautami i kliknięcie w jej wizerunek.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jak wziąć udział w konkursie Lenovo Legion?

Postacie z poniższej grafiki będą pojawiały się na losowych kartach produktów Lenovo Legion, codziennie, w godzinach od 19:00 do 21:00, aż do 8 sierpnia.

Plecak gamingowy (nagroda w konkursie)

Plecak gamingowy (nagroda w konkursie)

Nagrodą, którą można zdobyć każdego dnia, jest Lenovo Y Gaming Armored Backpack. Plecak zapewniający najwyższy poziom ochrony laptopom o przekątnej ekranu do 17,3-cala. Wyposażono go w 3 główne, dobrze zabezpieczone przegrody oraz aż 16 mniejszych kieszonek.

Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się pod tym adresem.

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, jestem pasjonatem urządzeń mobilnych oraz nowych technologii – i nie waham się ich używać.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj