Konkurs Lenovo Legion: upoluj bestię, wygraj plecak gamingowy

Firma Lenovo zaprasza do udziału w konkursie. Codziennie można wygrać kultowe plecaki z serii Legion.

Konkurs Lenovo Legion

Lenovo Legion, z okazji polskiej premiery nowych komputerów dla graczy, przygotowało niespodziankę w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Nowe komputery Lenovo Legion mają dwa oblicza; są stylowe i drapieżne.

Dwa oblicza mają także wszyscy gracze! Miłośnicy wirtualnej rozgrywki są uczniami, studentami, ludźmi pracującymi, osobami wychowującymi dzieci, a w wolnych chwilach relaksują się przed komputerami, wcielając się w swoje wirtualne awatary. I to właśnie wirtualnych postaci należy szukać w nowej zabawie Lenovo.

Przeczytaj również: The Wild Immersion i Lenovo Mirage™ Solo VR: planeta to więcej niż statystyki

Weź udział w konkursie, upoluj jedną z trzech postaci i wygraj gamingowy plecak!

Aby przystąpić do gry należy odwiedzić serwis LenovoGaming.pl i zarejestrować się poprzez formularz konkursowy, dostępny pod adresem: lenovogaming.pl/nowe-oblicze-legion/konkurs. Celem rywalizacji jest odnalezienie wirtualnej postaci przed innymi internautami i kliknięcie w jej wizerunek.

Jak wziąć udział w konkursie?

Jak wziąć udział w konkursie Lenovo Legion?

Postacie z poniższej grafiki będą pojawiały się na losowych kartach produktów Lenovo Legion, codziennie, w godzinach od 19:00 do 21:00, aż do 8 sierpnia.

Plecak gamingowy (nagroda w konkursie)
Plecak gamingowy (nagroda w konkursie)

Nagrodą, którą można zdobyć każdego dnia, jest Lenovo Y Gaming Armored Backpack. Plecak zapewniający najwyższy poziom ochrony laptopom o przekątnej ekranu do 17,3-cala. Wyposażono go w 3 główne, dobrze zabezpieczone przegrody oraz aż 16 mniejszych kieszonek.

Pełna treść regulaminu konkursu znajduje się pod tym adresem.