HQ Trivia zmierza na Androida i pozwala wygrać prawdziwą kasę

Użytkownicy urządzeń z Androidem mogą wstępnie zarejestrować się do pobrania gry HQ Trivia i dołączyć do graczy z iPhone’em o prawdziwą gotówkę w mobilnej grze z wiedzy ogólnej.

HQ Trivia na Androida

Już można zarejestrować się wstępnie do pobrania gry mobilnej HQ Trivia na Androida. Aplikacja HQ Trivia pozwala wykazać się wiedzą ogólną i znajomości różnych ciekawostket a dodatkowo gracze mogą wygrać prawdziwe pieniądze.

Każdego dnia nowa gra zaczyna się zawsze o 21:00 czasu EST (ok. 3:00 lub 2:00 czasu polskiego). HQ Trivia jest już dostępna w sklepie App Store dla użytkowników urządzeń z systemem iOS. A teraz aplikacja zmierza na Androida. Chociaż nie ma jeszcze ustalonej daty premiery w sklepie Google Play, można dokonać wstępnej rejestracji do pobrania aplikacji. Gdy gra pojawi się do pobrania, na urządzeniach zarejestrowanych użytkowników zostanie ona automatycznie zainstalowana. Oznacza to, że otrzymasz powiadomienie, gdy nadejdzie czas na zainstalowanie aplikacji na urządzeniu mobilnym (smartfonie lub tablecie).

Zintensyfikowane działania promocyjne mogą jednak sugerować, że gra być może pojawi się w sklepie jeszcze pod koniec tego miesiąca.

Po zainstalowaniu aplikacji należy założyć konto i można zacząć grać. Kwota jaką można zarobić w konkursach wiedzy nie jest stała i codziennie się zmienia. Każde pytanie ma trzy możliwe odpowiedzi, a ci, którzy w ciągu 10 s wybiorą właściwą kontynuują grę. Osoby, które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie 12 pytań podzielą nagrodę pieniężną między sobą.

HQ Trivia podobno związane jest z firmami z kapitałem podwyższonego ryzyka, w celu poszukiwania dodatkowych funduszy. Zdobyte pieniądze mogą być wykorzystane do promocji aplikacji oraz do podniesienia kwoty nagrody pieniężnej.

HQ Trivia - screen aplikacji

W aplikacji pojawili się też już tacy gracze, którzy próbują grać za pomocą jakiejś metody lub systemu, który wystawia im pytania i odpowiedzi z appki w wyszukiwarce Google. Mimo to, jeśli znasz ciekawostki, możesz wygrać uczciwie i bez kombinatorstwa.

Poniżej możesz pobrać grę HQ – Live Trivia Game Show na iOS-a albo kliknąć w Pobierz z Google Play, aby przejść do sklepu i wstępnie się zarejestrować – gdy gra HQ Trivia będzie dostępna pod tym przyciskiem będzie można ją normalnie pobrać i zainstalować.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play