Więcej możliwości na co dzień dzięki nowej moto z3 play

Smartfon moto z3 play to całkiem przyjemne urządzenie ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami i do tego w przystępnej cenie.

moto z3 play
moto z3 play

moto z3 play kontynuuje tradycje rodziny moto z, wzbogacając jej wyrafinowane wzornictwo o ekran nowej generacji rozciągający się od krawędzi do krawędzi. Oferuje też sztuczną inteligencję używaną między innymi przez system dwóch aparatów z funkcją wyczuwania głębi oraz inteligentne, kontekstowe funkcje przetwarzania danych. Ten wysokiej jakości i klasy smartfon wyróżnia się przystępną ceną, a jednocześnie oferuje nie tylko najważniejsze funkcje, ale też rozszerza możliwości urządzeń mobilnych dzięki modułom moto mods.

Większe możliwości dzięki modułom moto mods

Mobilność nie ogranicza się do telefonu. Dlatego właśnie moto z i moto mods(1.) pokonują ograniczenia typowe dla zwykłych smartfonów i umożliwiają błyskawiczne dodawanie nowych funkcjonalności. Modułowa technologia zmienia moto z3 play w różne urządzenia, dzięki którym użytkownicy mogą realizować swoje pasje. W ten sposób można drukować zdjęcia Polaroid® z telefonu w ciągu kilku sekund, wyświetlać 70-calowy obraz z projektora w dowolnym miejscu albo poprosić osobistego asystenta o muzykę, aktualności, odpowiedzi na pytania i inne informacje. Krótko mówiąc, urządzenia z rodziny moto z potrafią więcej niż jakikolwiek inny smartfon. Dbamy też o kompatybilność modułów z różnymi wersjami smartfonów, dlatego wszystkie ulubione moto mods będą działać z nową moto z3 play.

Maksymalna widoczność, minimalne ramki

Smartfon moto z3 play powstał z myślą o użytkownikach. Jego solidna konstrukcja została wykonana ze szkła Corning Gorilla Glass oraz lekkiego aluminium klasy samolotowej. Na wyświetlaczu widać więcej, a przewijać nie trzeba tak często, ponieważ przy zachowaniu tych samych wymiarów urządzenia co w poprzedniej generacji ekran jest o 13% większy i zawiera więcej pikseli na cal. Na 6-calowym ekranie od krawędzi do krawędzi o rozdzielczości Full HD Super AMOLED i proporcjach 18:9 można komfortowo wyświetlać ulubione seriale czy blogi. Z myślą o optymalnym wykorzystaniu powierzchni ekranu czytnik linii papilarnych został przeniesiony na bok urządzenia, ale funkcja nawigacji jednym przyciskiem jest nadal dostępna na dolnym pasku obsługiwanym gestami.

Inteligentne aparaty fotograficzne

Zastosowanym po raz pierwszy w moto z play podwójnym aparatem o rozdzielczości 12 MP i 5 MP można robić znakomite, ostre zdjęcia nawet w pochmurne dni i w pomieszczeniach. Nowe funkcje aparatu wykorzystują sztuczną inteligencję, umożliwiając kreatywną zabawę — na przykład cinemagraphs. Funkcja Google Lens™(3.) wbudowana w aparat moto z3 play wzbogaca obraz o możliwości wyszukiwania przedmiotów, kopiowania i tłumaczenia tekstu4 oraz uzyskiwania dodatkowych informacji o ciekawych miejscach.

moto z3 play (zdjęcie tyłu i przodu)
moto z3 play

Cinemagraphs to pomysłowy sposób na urozmaicenie fotografii — w trybie tym można uwiecznić chwilę na stopklatce wideo, pozostawiając część obrazu animowaną. W ten sposób powstaje niezwykłe połączenie wideo i zdjęcia. Telefonem można też robić doskonałe selfie — wystarczy wybrać tryb portretowy, a udoskonalony aparat przedni moto z3 play o rozdzielczości 8 MP zajmie się resztą.

Wydajność na miarę potrzeb

moto z3 play jest gotowa na wyzwania codzienności: ma o 30% szybszy procesor Snapdragon 636 i baterię o wydłużonej żywotności — po jednym naładowaniu i z modułem Moto Power Pack telefon może działać do 40 godzin(2.). Miłośnikom asystentki głosowej Alexa(5.), moto z3 play zapewnia doskonały dostęp do tej usługi. Dzięki czterem mikrofonom i funkcji przetwarzania języka naturalnego przy niskim poziomie zasilania można z niej korzystać nawet w trybie uśpienia. Polecenia głosowe są dodatkowo optymalizowane, aby zwiększyć dokładność, skuteczność i niezawodność sterowania telefonem.

moto z3 play
moto z3 play

Ulepszenia Moto

moto z3 play ma wszystkie cenione za intuicyjność Ulepszenia Moto, w tym Wyświetlacz Moto6 i Akcje gestów Moto. Za ich pomocą można łatwo uzyskiwać dostęp do przydatnych funkcji telefonu w odpowiedniej chwili. W nocy Wyświetlacz Moto automatycznie nadaje ekranowi cieplejsze odcienie, aby ułatwić zasypianie. Chcesz szybko zrobić zdjęcie? Wystarczy pokręcić nadgarstkiem, aby włączyć aparat. Za mało światła? Latarkę można włączyć prostym machnięciem ręki. Szybki zrzut ekranu można zrobić, dotykając wyświetlacza trzema palcami.

Dobrze dobrane zestawy

Dzięki zestawom moto z3 play + moto mod można jeszcze łatwiej dostosować smartfon do własnych wymagań. Zestawy zaspokajają różne potrzeby: od zapasu energii po rozrywkę w drodze.

moto z3 play z podstawką
moto z3 play

Dostępność i ceny

moto z3 play będzie dostępna z modułem Moto Power Pack jako moto z3 play Power Edition w Europie od tego lata.

Zastrzeżenia: funkcje i dane techniczne różnią się w zależności od operatora sieci komórkowej i mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań. Niektóre funkcje, funkcjonalność i specyfikacja produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Przed zakupem należy się zapoznać ze szczegółowymi informacjami o produkcie w ofercie danego operatora sieci komórkowej.

  1. Moduły Moto Mods są do nabycia osobno.
  2. Wszystkie dane dotyczące żywotności baterii są podane w przybliżeniu i na podstawie przeciętnego, mieszanego profilu wykorzystania, z uwzględnieniem trybów działania i gotowości w optymalnych warunkach sieciowych. Rzeczywisty czas działania baterii różni się w zależności od wielu czynników, takich jak moc sygnału, ustawienia sieci i urządzenia, temperatura, stan baterii i wzorce wykorzystania.
  3. Funkcja Google Lens działa obecnie w następujących językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, portugalskim, polskim, holenderskim, fińskim, węgierskim, chińskim, hindi, tajskim, indonezyjskim, filipińskim, tureckim. W przyszłości mogą zostać dodane kolejne języki.
  4. Skaner tekstowy obsługuje rozpoznawanie tekstu w następujących językach:  angielski, portugalski, hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski. 
  5. Usługa Amazon Alexa jest dostępna na niektórych rynkach, m.in. w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Obsługiwane mogą być nie wszystkie funkcje Amazon Alexa dostępne w urządzeniu Amazon Echo.
  6.  Funkcjonalność Wyświetlacza Moto zależy od używanej aplikacji.

źródło: informacja prasowa