„Days of Play” powraca z 11-dniowymi rabatami i nową limitowaną wersją PS4

Od piątku 8 czerwca aż przez 10 dni PlayStation zaprezentuje niesamowite oferty na członkostwa PS Plus, gry PS4 i akcesoria w ramach promocji „Days of Play”.

Days of Play Competition (8-18 czerwca 2018) PlayStation
Days of Play Competition (8-18 czerwca 2018) PlayStation

Łowców trofeów i właściciele konsol Sony PlayStation mają szansę zgarnąć świetne nagrody w ramach wyprzedaży Days of Play. Będzie można zdobycia mnóstwo nagród od PlayStation, które przydadzą wam się na kolejnych 365 dni grania. Musicie jedynie odblokować co najmniej jedno trofeum na PS4 w dniach pomiędzy 8 a 18 czerwca – w sumie będzie ich więc 11 – aby zyskać szansę wygrania:

  • PlayStation 4 500GB w limitowanej edycji Days of Play – to unikatowe PS4 500GB zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o Days of Play 2018 i zawiera dwa kontrolery bezprzewodowe DUALSHOCK 4 z niesamowitymi złotymi motywami. Istnieje tylko ograniczona liczba tych specjalnych konsol – zgarnij swoją u wybranych dystrybutorów podczas akcji Days of Play,
  • A to nie wszystko… – szukaj świetnych ofert na usługi sieciowe, takie jak PlayStation Plus, oficjalne gadżety z PlayStation Gear* i mnóstwo doskonałych gier w PlayStation Store. *PlayStation Gear dostępne tylko na wybranych terytoriach,
  • Pakietu startowego PlayStation VR (zawierającego gogle PS VR, PlayStation Camera oraz kupon z kodem do PlayStation Store na PlayStation VR Worlds),
  • 12-miesięcznego członkostwa PlayStation Plus,
  • 12 kart podarunkowych do PlayStation Store wartości 300 zł każda, dostarczanych w 12 miesięcznych ratach,
Nagrody do wygrania w konkursie „Days of Play”
Nagrody do wygrania w konkursie

Mogą to być dowolne trofea z dowolnych gier na PS4, które posiadasz, ale musisz się zarejestrować przed 8 czerwca, godz. 11:00, aby wziąć udział. Zwróć też uwagę, że aby śledzić twoje postępy, musisz się upewnić, że twoja konsola PS4 jest połączona z PlayStation Network do 19 czerwca, godz. 0:59.

Przeczytaj także: Od 8 marca 2019 r. w PlayStation Plus nie będzie tytułów na PS3 i PS Vita

Z każdego kraju, biorącego udział w konkursie, wyłoniony zostanie jeden zwycięzca oraz trzech szczęśliwców, którzy otrzymają nagrodę pocieszenia: 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus.

Polowanie zaczyna się 8 czerwca – zarejestruj się dziś, aby wziąć udział.

Zapoznaj się z pełnymi zasadami i warunkami konkursu Days of Play. Wszystkie informacje o ofertach znajdziecie na PlayStation.com. Czeka też niewiarygodny konkurs, którego na pewno nie chcecie przegapić.

*Konsola PlayStation®4 w limitowanej edycji Days of Play dostępna do wyczerpania zapasów. Sugerowana cena detaliczna w dniach 8-18 czerwca: 299€. Sugerowana cena detaliczna po 18 czerwca: 299€.

źródło: informacja prasowa, Playstation EU Blog – Days of Play returns with 11 days of big discounts and a new limited edition PS4