Mobilna gra dla dzieci „We Bare Bears Match3 Repairs” już dostępna!

Cartoon Network oraz SundayToz wydały mobilną grę dla dzieci zatytułowaną „We Bare Bears Match3 Repairs” na urządzenia z systemami iOS i Android.

„We Bare Bears Match3 Repairs” na podstawie serialu „Między nami, misiami”,
„We Bare Bears Match3 Repairs” na podstawie serialu „Między nami, misiami”,

Cartoon Network i koreański producent gier SundayToz wprowadzili na rynek „We Bare Bears Match3 Repairs”. Nowa gra typu match-3 oparta jest na popularnym serialu „Między nami, misiami”, który opowiada o rodzeństwie niedźwiedzi, próbującym przetrwać w świecie ludzi. Teraz popularna gra dostępna jest na smartfony i tablety.

Wszyscy fani Grizza, Pandy i Lodomira mają okazję, by pomóc swoim ulubionym bohaterom naprawić jaskinię, dzięki zabawnej i wymagającej rozgrywce w stylu „match-3” oraz wziąć udział w unikalnych misjach, takich jak ratowanie fok, znajdowanie ukrytej dzikiej przyrody czy aktywowanie dronów. Gracze dysponują licznymi power-upami, oraz zdobyczami, dzięki którym będą zyskiwać nowe umiejętności. Mogą również budować jaskinię niedźwiedzi i inne obszary, dekorując je specjalnymi przedmiotami i obiektami, które zbierają w trakcie gry.

Przeczytaj także: Cartoon Network przedstawił plan premier na sezon 2018-2019

Gra mobilna miała swoją premierę w Korei w styczniu 2018 roku jako „We Bare Bears: The Puzzle” i była numerem 1, zarówno w sklepie Apple App Store jak i Google Play. Do tej pory została pobrana prawie 3 miliony razy i nadal utrzymuje się w pierwszej dziesiątce popularnych gier w puzzle.

Gra „We Bare Bears Match3 Repairs” (Cartoon Network)
Gra „We Bare Bears Match3 Repairs” (Cartoon Network)

Zobacz oficjalny zwiastun wideo gry:

„We Bare Bears Match3 Repairs” można teraz bezpłatnie pobrać, używając aplikacji zakupowych. Na urządzeniach z systemem iOS za pośrednictwem App Store, a na smartfonach i tabletach z Androidem przy pomocy Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa