Weź udział w Warsaw AI Hackathon w Google Campus Warsaw

Już 5 maja​ 2018 r. w ​Google Campus Warsaw odbędzie się pierwszy z tej serii ​EMEA Coders League ​warszawski hackathon poświęcony tematyce sztucznej inteligencji (AI).

Warsaw AI Hackathon (Google Campus Warsaw)

Po licznych sukcesach wliczając między innymi ​hackathony organizowane dla Nvidia czy BZ WBK ​platforma ChallengeRocket rusza z serią wydarzeń w ramach serii EMEA Coders League w Polsce.

Wydarzenia mają charakter otwarty a uczestnikami mogą być wszyscy programujących w dowolnym języku. Aby wziąć udział należy zarejestrować się z wyprzedzeniem natomiast ​sam wstęp jest bezpłatny.​

Pasjonujesz się sztuczną inteligencją a może chcesz zacząć uczyć się ją programować? W obu tych przypadkach to świetna okazja żeby wziąć w bezpłatnym hackathonie poświęconym AI.
Podczas tego wydarzenia odbędą się zawody w oparciu o dylemat więźnia.

Dylemat więźnia – problem w teorii gier. Jest oparty na dwuosobowej grze o niezerowej sumie, w której każdy z graczy może zyskać, zdradzając przeciwnika, ale obaj stracą, jeśli obaj będą zdradzać. Dylemat ten jest więc niekooperacyjną (o częściowym konflikcie) grą o sumie niezerowej, ponieważ strategia konfliktu przeważa nad strategią pokojową: najwięcej można zyskać zdradzając, a najwięcej stracić idąc na współpracę. W odróżnieniu jednak od dylematu kurczaków w tej grze istnieje większe pole do współpracy, które może zaistnieć w strategiach wielokrotnego dylematu więźnia. [źródło: Wikipedia]

Zobacz także: Weź udział w konferencji programistycznej Code Europe 2018 i spotkaj wybitnych specjalistów IT

Czym jest Warsaw AI Hackathon w Google Campus Warsaw?

Zanim zaczniesz pisać kod dla botów podejmiesz otwartą dyskusję na tematy związane z zagrożeniami i szansami, które płyną ze stosowania sztucznej inteligencji w naszym codziennym życiu.

Warsaw AI Hackathon at Google Campus Warsaw
Warsaw AI Hackathon at Google Campus Warsaw

A do czego Ty chcesz używać AI?

Organizatorom zależy na opinii uczestników, dzięki czemu będą mogli trafniej zaplanować kolejne tematy i zaprosić mentorów.

Uwaga! Ze względów na obsługę miejsca rejestracja zakończy się na tydzień przed wydarzeniem. Dlatego warto zarejestrować się już dzisiaj!

Aby wziąć udział w wydarzeniu konieczna jest rejestracja na stronie internetowej: warsawai.challengerocket.com

Pierwszy z serii ​EMEA Coders League ​warszawski hackathon Warsaw AI Hackathon w Google Campus Warsaw, poświęcony tematyce sztucznej inteligencji, odbędzie się 5 maja​ 2018 roku w ​Google Campus Warsaw ​przy ul. Ząbkowskiej 33c w Warszawie o godzinie 16:00.

Jak dojechać na hackathon?

Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się póki jeszcz są! Do zobaczenia w Campusie Google!

źródło: informacja organizatora, serwis mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia