Koncepcja iOS 12 z nowymi ciekawymi funkcjami [wideo]

Zobacz nową koncepcję mobilnego systemu operacyjnego iOS 12 z zawsze wyświetlającym się ekranem powitalnym, nowym sposobem prezentacji ekranu blokady, systemowym trybem nocnym i innymi nowościami.

Koncepcja systemu iOS 12

Nowa koncepcja systemu iOS 12 daje nam teraz nowe spojrzenie na to, w jaki sposób Apple może rozwinąć swój mobilny system operacyjny w przyszłości. Na bardzo ciekawie przygotowanym wideo pokazano interesujące pomysły na rozwiązania związane z obszarem ekranu blokady, grupowych rozmów wideo w FaceTime’ie oraz systemowy tryb ciemny i wiele innych nowych funkcji.

Stworzona przez Andrew Vegę i Maximosa Angelakisa, koncepcja jest bardzo starannie zaprojektowana i wykonana. Na swojej stronie piszą, że ich koncept jest mądrzejszy, szybszy i ciemniejszy. Obejrzyj poniższy film, aby zobaczyć jakie twórcy mają wyobrażenie o nadchodzącym systemie mobilnym Apple’a.

Przeczytaj także: Czy takich funkcji oczekujemy w systemie iOS 12?

Prawda jest jednak taka, że w tym roku Apple prawdopodobnie skupi się bardziej na stabilności i niezawodności działania systemu niż dodawaniu nowych spektakularnych funkcji. Podczas konferencji WWDC 2018 będziemy mogli już zobaczyć przedsmak tego co nas bedzie czekało jesienią tego roku.

Przeprojektowany tryb nocny w koncepcie systemu iOS 12
Przeprojektowany tryb nocny w koncepcie systemu iOS 12

Bez względu na to, jest to poniższa koncepcja jest bardzo ciekawa i spokojnie Apple mogłoby wiele z niej wrzucić do swojego nowego nadchodzącego systemu:

https://youtu.be/TFUfTrgDQLA

Więcej informacji na temat tego konceptu, znajdziesz na stronie iosconcept.com.