Oficjalna zapowiedź „Shadow of the Tomb Raider”

Nowa gra „Shadow of the Tomb Raider” pojawi się 14 września 2018 roku na wszystkich platformach: konsolach Xbox One i PlayStation oraz na PC.

Oficjalna zapowiedź gry: Shadow of the Tomb Raider

Zgodnie z wczorajszymi przeciekami Square Enix ogłosiło dzisiaj, że nowa gra Shadow of the Tomb Raider™ będzie dostępna za sześć miesięcy dokładnie 14 września 2018 roku. Będzie w nią można grac od razu na urządzeniach Xbox One (w tym Xbox One X), konsoli PlayStation 4 i Windows PC (za pośrednictwem serisu Steam).

Firma podkreśla, że gra pojawi się na wszystkich platformach jednocześnie tego samego dnia.

Więcej na temat nowego tytułu Shadow of the Tomb Raider dowiemy się już 27 kwietnia 2018 roku. Fani na całym świecie mogą odwiedzić stronę www.TombRaider.com, aby wkrótce zagrać w tę grę i spotkać się z programistami podczas jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń.

Gry z serii TOMB RAIDER® sprzedały się w ponad 63 mln egzemplarzy na całym świecie. Oryginalna gra doprowadziła do jednej z najbardziej udanych adaptacji filmowych w historii gier. Główna bohaterka Lara Croft jest współczesną ikoną gry od ponad dwóch dekad. Najnowsza wersja światowej sławy gry Rise of the Tomb Raider™ otrzymała ponad 100 nominacji i nagród „Best of” i jest jedną z najlepiej ocenianych gier. Wszystko to sprawia, że ​​TOMB RAIDER staje się marką dla gier przygodowych akcji.

Na stronie gry pojawił się już licznik odliczający do premiery, a w poniedziałek będzie można zagrać w specjalnie przygotowane gry niespodzianki:

Licznik odmierzający czas do oficjalnej prezentacji nowej gry Tomb Raider
Licznik odmierzający czas do oficjalnej prezentacji nowej gry Tomb Raider

Obejrzyj pierwszą zapowiedź gry „Shadow of the Tomb Raider”

źródło: informacja prasowa