Poleć Google Pay i otrzymaj nawet 400 zł na zakupy w Google Play!

W nowej promocji płatności mobilnych Google Pay można otrzymać nawet 400 zł do wydania na filmy, książki, gry i inne treści ze sklepu  Google Play, za polecenie tej metody płatności nowym użytkownikom.

Polecaj Google Pay znajomym i odbierz nawet 400 zł na zakupy w Google Play!

Firma Google oferuje coraz lepsze promocje związane z popularyzacją jej metody płatności mobilnych Google Pay (wcześniej Android Pay). Na początku tego tygodnia gigant ogłosił promocję dla nowych użytkowników, którzy płacąc za pomocą Google Pay mogą zdobyć 40 zł na zakupy w Google Play.

Teraz wystartowała równoległa promocja pod nazwą „Poleć znajomemu Google Pay” związana z systemem poleceń. Wystarczy polecić Google Pay znajomym, którzy nigdy nie korzystali z tej aplikacji.

Gdy dokonają pierwszego zakupu, razem otrzymacie po 40 zł do wydania w sklepie Google Play. Im więcej znajomych zaprosisz, tym więcej możesz zyskać, ale maksymalna kwota nagród nie może przekroczyć  400 zł – czyli równowartość za 10 nowych użytkowników. Do promocji można przystąpić do 15 października 2018 roku.

 • Nagrodą w promocji jest bon o wartości 40 zł, w postaci karty podarunkowej dostępnej do wykorzystania w sklepie Google Play.
 • Użytkownik powinien zapisać Kartę Podarunkową na swoim koncie Google Play przed 15 października 2018 roku.
 • Jeden nowy użytkownik może otrzymać maksymalnie jedną Kartę Podarunkową, a jedna osoba polecająca może otrzymać maksymalnie dziesięć Kart Podarunkowych.
 • Kartę Podarunkową można wykorzystać, przez cały okres jej ważności, na dowolny zakup w sklepie Google Play, z wyłączeniem niektórych pozycji.
 • WAŻNE: Karta Podarunkowa, która została usunięta z aplikacji Google Pay nie może zostać odzyskana.

Polecaj znajomym Google Pay i wygrywaj nawet 400 zł na zakupy w Google Play!

Jak wziąć udział w promocji „Poleć znajomemu Google Pay” i otrzymać 40 zł na zakupy w Google Play?

 • Otwórz Google Pay (link do pobrania znajdziesz na dole tego wpisu).
 • Udostępnij swój kod zaproszenia (tak jak w przypadku aplikacji Uber)
 • Możesz wykorzystać nasz kod podarunkowy GD915R1U, aby otrzymać 40 zł na zakupy w Google Play:
 • Odbierz środki – będą dostępne, gdy Twoi znajomi dokonają pierwszej płatności za pomocą Google Pay.
Jak zdobyć 400 zł za polecanie Google Pay?
Jak zdobyć 400 zł za polecanie Google Pay?

W celu otrzymania Karty Podarunkowej należy:

 1. w przypadku osoby korzystającej już z aplikacji Google Pay, wygenerować indywidualny kod w aplikacji Google Pay po wyrażeniu zgody na udziału w Promocji oraz przekazać go osobie, która nie dokonała jeszcze transakcji za pomocą Google Pay. Karta Podarunkowa zostanie przyznana osobie polecającej, kiedy nowy użytkownik poda w aplikacji Google Pay kod. Informacje o przyznanej nagrodzie osoba polecająca otrzyma drogą e-mailową oraz Karta Podarunkowa zostanie dodana do aplikacji Google Pay.
 2. w przypadku nowego użytkownika, wprowadzić Kod w aplikacji Google Pay w menu “Dodaj kod promocyjny” oraz zatwierdzić zgodę na udział w Promocji na ekranie wyświetlonym w aplikacji przed dokonaniem pierwszej transakcji za pomocą Google Pay.
Karta podarunkowa od Google Pay o wartości 40 zł
Karta podarunkowa od Google Pay o wartości 40 zł

Szczegółowe warunki korzystania z promocji Poleć znajomemu Google Pay znajdziesz w regulaminie.

Karty Podarunkowe do wykorzystania w sklepie Google Play mają swoje osobne warunki wykorzystania, można się z nimi zapoznać pod tym adresem internetowym.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Google