„Shadow of the Tomb Raider” pojawi się 14 września 2018 roku?

W kodzie źródła strony podpatrzono datę premiery wyczekiwanej gry pt. „Shadow of the Tomb Raider” – w nową Larę Croft zagramy prawdopodobnie już 14 września 2018 roku!

Shadow of the Tomb Raider - teaser 15 marca 2018

Próbując być sprytnym i tajemniczym, Crystal Dynamics zmieniło oficjalną stronę gry Tomb Raider, tak aby wyświetlała tylko czarne tło z zaćmieniem oraz datę i godzinę jutrzejszego wydarzenia: 15 marca 2018 r. 6:00 rano (PDT).

Aby zautomatyzować jutrzejsze ogłoszenie premiery gry „Shadow of the Tomb Raider”, zespół zajmujący się projektowaniem stron internetowych wymyślił javascript, który miał opublikować właściwą treść o wyznaczonym czasie. Musieli także sądzić, że nikt nie będzie patrzył na kod źródłowy, ponieważ wszystkie szczegóły jutrzejszej „niespodzianki” zostały zawarte w skrypcie.

Dzięki temu, najważniejsza informacja na temat gry, została ujawniona już dzisiaj. Kod źródłowy strony ujawnia, że ​​„Shadow of the Tomb Raider” będzie miało premierę 14 września 2018 roku. Jeśli nie zostana wprowadzone żadne zmiany na stronie, ta data zostanie ustawiona na liczniku.

Zobacz także: Zobacz 2. zwiastun filmu „Tomb Raider” – w kinach już w marcu!

Kod wskazuje również, że wydarzenie ujawniające szczegóły na temat gry zaplanowano na 27 kwietnia 2018 roku. Wstępne zamówienia na grę rozpoczną się również jutro, gdy pojawi się przycisk lub link do złożenia zamówienia.

Lara Croft - Tomb Raider

»„Shadow of The Tomb Raider” to klimatyczny [sic] finał historii powstania Lary« – czytamy w oryginalnym tekście ze strony (z literówką): Shadow of The Tomb Raider is the climatic [sic] finale of Lara’s origin story.

Wydaje się również, że pojawi się konkurs z nagrodami. Nie wiemy jednak dokładnie, czym dokładnie będzie, ponieważ jedyne dostępnymi wskazówkami są linki do działów Zasady i nagrody. oprócz tego istnieją dwa duże fragmenty tekstu z tymi etykietami, ale w tej chwili są one wypełnione tylko Lorem Ipsum jako symbolami zastępczymi . Można śmiało założyć, że zostanie wypełniony faktycznątreścią jutro przed 6:00 rano czasu pacyficznego.

Ostatnim szczegółem jest to, że gra będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 i PC. Odkrycie to jest znaczące, ponieważ wcześniej mówiono, że Microsoft zawarł umowę, aby uczynić grę wyłącznie na Xboxa, ale wydaje się, że to były tylko plotki.

Mam przeczucie, że teraz, ktoś kto przygotowywał stronę ma nietęgą minę…

źródło:TechSpot – Shadow of the Tomb Raider release date leaked in website HTML