Wybierz się na Warszawskie Dni Informatyki już 27-28 marca!

Największe wydarzenie dla studentów i specjalistów IT w Polsce: Warszawskie Dni Informatyki odbędą się w dniach 27-28 marca 2018 roku – nie może Was tam zabraknąć!

WDI - Warszawskie Dni Informatyki - 27-28 marca 2018

W dniach 27-28 marca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Warszawskich Dni Informatyki (WDI) – największego wydarzenia IT w Polsce adresowanego do osób związanych z informatyką, niezależnie od ich poziomu zaawansowania – studentów, programistów, firm IT, startupów oraz entuzjastów.

To co wyróżnia Warszawskie Dni Informatyki, to blisko 100 prezentacji i warsztatów prowadzonych przez ekspertów, których nie spotkacie na mniejszych wydarzeniach.  Zakres tematyczny jest bardzo szeroki – frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, sieci, hardware, czy rozwój swojego biznesu startupowego.

Wydarzeniem towarzyszącym, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem jest największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT, jak i modne startupy. To niepowtarzalna okazja do złożenia swojego CV a także porozmawiania z liderami branży IT.

Ponad 85% osób biorących udział w poprzednich edycjach wyraziło chęć wzięcia udziału w tegorocznej edycji!

Zalety Warszawskich Dni Informatyki (WDI 2018)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie na www.warszawskiedniinformatyki.pl.

Jak dojechać na Warszawskie Dni Informatyki?

Wszyscy zarejestrowani uczestnicy WDI (nie korzystający wcześniej z aplikacji) otrzymają kod na 30 zł na przejazd myTaxi. Wystarczy zainstalować aplikację i użyć kodu WDI18. Dotychczasowi użytkownicy kończący przejazd w dniu imprezy na Placu Politechniki – otrzymają zniżkę 33%.

Dodatkowo 27.03 w godzinach 13:00-14:00 i 28.03 w godzinach 9:00-10:00 i 13:00-14:00 rozdane zostaną SETKI kodów na dodatkowy, darmowy przejazd!

Oprócz tego będzie kursowała specjalna linia autobusowa: autobus będzie oznaczony jako WDI.

źródło: informacja organizatora, mobiRANK.pl jest patronem medialnym wydarzenia