Sound Club Urban Premium to słuchawki i głośniki w jednym!

Firma Goclever wprowadziła do oferty bezprzewodowe słuchawki Sound Club Urban Premium, które dzięki obracanej konstrukcji nauszników oraz systemowi Globe Sound można łatwo przekształcić w głośniki.

GoClever Sound Club Urban Premium

Model Sound Club Urban Premium to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników, chcących cieszyć się muzyką niezależnie od okoliczności.

Słuchawki Sound Club Urban Premium to połączenie miejskiego stylu, wysokiej jakości dźwięku i pełnej mobilności. Za czysty dźwięk i wydobycie najgłębszych tonów (Perfect Bass) odpowiedzialne są dwa głośniki o zakresie od 90Hz do 18 KHz i mocy wyjściowej RMS 3Wx2. Słuchawki są bezprzewodowe, a wykończone ekologiczną skórą nauszniki dobrze przylegają do uszu, redukując dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Co więcej, dzięki obracanej konstrukcji nauszników (ruchome głowice) oraz systemowi Globe Sound – który automatycznie rozpoczyna emisję dźwięku w trybie głośnikowym – słuchawki Sound Club Urban Premium można w dowolnym momencie przekształcić w głośniki.  Dodatkowo, składana konstrukcja ułatwia ich transport i przechowywanie.

Zobacz także: Słuchawki Google Pixel Buds z tłumaczem w czasie rzeczywistym

Gdy liczy się wszechstronność

Dla ułatwienia i skrócenia procesu łączenia z urządzeniami mobilnymi producent wyposażył Sound Club Urban Premium w moduł NFC. Nie sposób pominąć faktu, że słuchawki mogą też pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, dzięki czemu można odbierać, prowadzić i kończyć rozmowy telefoniczne bez konieczności sięgania po smartfon.

Obsługa standardu Bluetooth w wersji 4.2 umożliwia odbieranie wysokiej jakości sygnału audio nawet z odległości 10 m, a wbudowane radio FM oraz czytnik kart microSD umożliwiają słuchanie muzyki również bez połączenia ze smartfonem. Gniazdo AUX pozwala na podłączenie dowolnego źródła dźwięku za pomocą kabla typu mini-jack (dołączonego w zestawie).

Sound Club Urban Premium - 2 w 1 (głośniki i słuchawki)
Sound Club Urban Premium – 2 w 1 (głośniki i słuchawki)

Panel sterowania, który znajduje się na metalicznej powierzchni prawej głowicy, ułatwia sterowanie muzyką oraz przychodzącymi połączeniami. Regulowany i składany pałąk umożliwia wygodne dopasowanie słuchawek do obwodu głowy, a wbudowana bateria umożliwia słuchanie muzyki przez maksymalnie 7 godzin i prowadzenie rozmów telefonicznych nawet przez 8 godzin.

Goclever Sound Club Urban Premium dostępne są w cenie 179 zł. W zestawie z słuchawkami znajdziemy kabel AUX, kabel ładowania (USB) oraz pokrowiec do przechowywania słuchawek po ich złożeniu.

Funkcje słuchawek Sound Club Urban Premium:

  • szerokie pasmo przenoszenia od 90Hz do 18 KHz
  • funkcja głośników z systemem Globe Sound
  • wbudowany moduł NFC
  • Bluetooth 4.2
  • radio FM, czytnik kart microSD
  • funkcjonalna konstrukcja (składany i regulowany pałąk)
  • pojemna bateria (czas pełnego ładowania 2 h)
  • funkcja zestawu głośnomówiącego i czuły mikrofon

źródło: informacja prasowa