Płacąc BLIKIEM w aplikacji moBiLET zapłacisz 50% ceny za bilet

Ruszyła nowa promocja „Płać BLIKIEM w aplikacji moBiLET, a oddamy Ci 50% za bilet”, w ramach której za przejazdy komunikacją miejską w Polsce zapłacisz o połowę ceny.

Płać za bilet BLIKIEM w aplikacji moBilet a otrzymasz 50% zwrotu

Osoby, które po 5 marca 2018 r wykonają zakup w aplikacji moBiLET za pomocą usługi One Click BLIK, otrzymają zwrot 50% ceny biletu. Promocja jest ważna przy dokonaniu transakcji za minimum 1 zł i trwa od 5.03.2018 do 01.07.2018 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

Promocją nie są objęte doładowania kont. Maksymalna jednorazowa kwota zwrotu wynosi 15 zł. Pula nagród pieniężnych jest ograniczona i wynosi łącznie 50 000 zł. Wyczerpanie puli nagród powoduje zakończenie akcji.

To kolejna już akcja Polskiego Standardu Płatności (BLIKA) w aplikacjach mobilnych służących do zakupu biletu na przejazdy komunikacją miejską. Poprzednie akcje z mPay i JakDojadę cieszyły się dużą popularnością – zapewne będzie też i w tym przypadku.

Aby skorzystać z promocji:

  • wybierz w ustawieniach aplikacji moBiLET płatność BLIK,
  • wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł,
  • dodaj moBiLET do zaufanych sklepów w aplikacji bankowej,
  • ustaw One Click BLIK jako źródło płatności w aplikacji moBiLET.
Jak uzyskać rabat w aplikacji moBilet płacąc BLIKIEM?
Jak uzyskać rabat w aplikacji moBilet płacąc BLIKIEM?

Promocja dostępna jest dla klientów, których aplikacja bankowa umożliwia płatności BLIK bez przepisywania kodu, czyli klientów korzystających z aplikacji Alior Bank, Bank Millennium, BZWBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski.

Szczegóły dostępne w regulaminie promocji.

Aplikację moBilet możesz pobrać na urządzenia z systemami iOS i Android:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play