Cyber Strike to nowa cyberpunkowa gra mobilna typu run&shoot

Nowa bezpłatna gra mobilna Cyber Strike dostępna jest do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android – to prawdziwa gratka dla miłośników dystopijnych i cyberpunkowych klimatów.

Cyber Strike, gra mobilna od The Dust

Akcja gry Cyber Strike rozgrywa się w mrocznym, cyberpunkowym świecie przyszłości. Gracz wciela się w postać androida, który na skutek błędu naukowców zyskuje świadomość i wymyka się spod ich kontroli.

Gra została stworzona przez polskie studio deweloperskie The Dust (Grupa Me & My Friends) , zajmujące się advergamingiem, VR i AR. Produkcja wyróżnia się kreatywnym podejściem do oraz wysokim poziome graficznym realizacji.

Zobacz także: „Ghost in the Shell” to bardziej cyberpozory niż cyberpunk, ale…

W najnowszej produkcji Cyber Strike zadaniem gracza jest ucieczka z miasta nadzorowanego przez militarne korporacje. Poruszając się po labiryncie ulic, użytkownik walczy z kolejnymi przeciwnikami – od małych robotycznych pająków, przez strzelające laserami drony, aż po ciężkie, wojskowe droidy. Po pokonaniu każdego z pięćdziesięciu leveli, sterowany przez gracza android musi stoczyć walkę z bossem.

https://youtu.be/aJdyTfw6qEI

Podczas eksploracji miasta i eliminowaniu kolejnych przeciwników gracz otrzymuje nowe rodzaje amunicji, pieniądze oraz zdolności. Dodatkowo ma możliwość zyskania specjalnych bonusów za zrealizowanie achievementów, związanych z ilością pokonanych przeciwników lub ukończeniem levelu w określonym czasie.

W trakcie rozgrywki użytkownik udoskonala swoją postać, zdobywa nowy arsenał i zyskuje wzmocnienia takie jak: uderzenia siłowe czy granaty elektromagnetyczne, które niszczą procesory wrogich droidów.

Screen z gry mobilnej Cyber Strike

Gra Cyber Strike posiada przejrzysty, przyjazny dla użytkownika interfejs. Design został zainspirowany m.in. przez Blade Runnera oraz Ghost in the Shell. Najnowsza gra The Dust oferuje dwa typy rozgrywki: survival i story.

Grę pobierzesz za darmo ze sklepu Google Play na urządzenia mobilne z systemem Android oraz App Store na  iOS-a (posiada dodatkowe opcje In-App Purchases).

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa