Internet, Showmax i Tidal w prezencie od Play!

Operator komórkowy Play uruchomił promocję z 2 multimedialnymi pakietami w jednym dla ofert na kartę. Nawet 18 GB internetu mobilnego, Showmax na 3 miesiące i Tidal do 16 maja – sprawdź szczegóły.

Multimedialna promocja 3 w 1 w Play (2018)

Nowa promocja Multimedialne 3 w 1 w Play na kartę dostępne jest w taryfach Play na Kartę odNOWA, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, RBM Energy na kartę, Internet na Kartę oraz Play Internet na Kartę.

TIDAL dodatkowo możecie także aktywować w FORMUŁA MIX S/M/L, FORMUŁA MIX 30/50/60 zł, Elastyczna FORMUŁA MIX 60 zł/120 zł, 50 zł/100 zł, 30 zł/60 zł, 100 zł/200 zł, Elastyczna FORMUŁA MIX S/M/L.

Od piątku 16 lutego obowiązuje nowa promocja 3 w 1, obejmująca dostęp do Showmaksa i Tidala na 3 miesiące oraz dodatkowe paczki z pakietami danych internetu mobilnego.

Zobacz także: Paczkomaty ponownie z promocją na 30 dni dostępu do Showmaxa

Internet mobilny w prezencie nawet 18 GB

Po aktywacji otrzymacie paczkę danych co miesiąc, maksymalnie przez 3 miesiące. Aktywacja jest możliwa przez aplikację Play24 (i tu otrzymacie 6 GB miesięcznie) lub kodem USSD (3 GB miesięcznie). Łącznie otrzymujecie 18 GB lub 9 GB. W obu przypadkach aktywacja jest darmowa.

Internet w prezencie w Play do 18 GB

Włączając promocję dzisiaj kolejną paczkę danych otrzymacie 16 marca i jeszcze następną 16 kwietnia.

Showmax w prezencie

Filmy i seriale w Showmaksie na 3 miesiące bez dodatkowych opłat. Aktywacja na showmax.com Pod koniec bezpłatnego okresu dostaniecie od operatora Play SMS-a informującego o kończącej się promocji – będziecie mogli wybrać: czy chcecie wyłączyć dostęp do serwisu Showmax czy chcecie dalej korzystać za 19,90 zł miesięcznie.

Showmax w prezencie na 3 mies. w Play

TIDAL w prezencie

Do rozrywkowego kompletu operator dodał także muzykę. Aż do 16 maja macie nielimitowany dostęp do milionów utworów i teledysków w TIDALu! W ramach konta premium macie możliwość odtwarzania, tworzenia playlist, pobierania zawartości do trybu offline i wiele innych!

Tidal w prezencie na 3 mies. w Play

Wystarczy aktywować dostęp w aplikacji Tidal na Androidzie (użytkownicy innych systemów muszą niestety przełożyć kartę SIM do telefonu z tym systemem)… Przed 16 maja otrzymacie SMS-a z informacją o kończącym się okresie bezpłatnym i będziecie mieć możliwość zdecydowania o wyłączeniu usługi lub korzystaniu za 17,99 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie na stronie play.pl/wiecej-rozrywki

źródło: Blog Play