Paczkomaty ponownie z promocją na 30 dni dostępu do Showmaxa

InPost rozdaje 20 tysięcy kodów na bezpłatny dostęp do serwisu Showmax przez miesiąc – wystarczy odebrać przesyłkę z Paczkomatu w ciągu dwóch dni od otrzymania powiadomienia.

Dostęp do Showmax - promocja Paczkomaty

Firma InPost oraz serwis streamingowy Showmax ponownie ruszyły z nową promocją na bezpłatny dostęp do biblioteki filmów i serialu dla osób korzystających z usług Paczkomatów. Po raz pierwszy akcja wystartowała w grudniu zeszłego roku a do rozdania było wówczas aż 50 000 kodów podarunkowych.

Tym razem pula jest także ograniczona i wszyscy, którzy wezmą udział w promocji mają szansę na otrzymanie jednego z  dwudziestu tysięcy kodów promocyjnych pozwalającego cieszyć się dostępem do serwisu Showmax przez 30 dni bez żadnych opłat. Liczbę dostępnych kodów można sprawdzić na liczniku wyświetlanym na stronie promocji.

jeden uczestnik może otrzymać i wykorzystać maksymalnie 1 kod promocyjny, bez względu na liczbę zamówionych paczek. Akcja trwa od 12 lutego do wykorzystania puli 20 000 kodów, a kod można aktywować do  31 marca 2018 roku, co oznacza, że najpóźniej w tym dniu należy wykorzystać kod na stronie showmax.com/voucher.

Jak zdobyć darmowy 30-dniowy dostęp do serwisu Showmax?

  • Od 12 lutego 2018 r. wystarczy odebrać dowolną przesyłkę z Paczkomatu w ciągu 48 godzin od otrzymania powiadomienia o jej umieszczeniu w wybranym punkcie.
  • Wpisz 24-cyfrowy numer swojej paczki i adres e-mail w formularzu na stronie promocji.
  • Odbierz e-maila i kliknij w link, aby przejść na specjalną stronę i aktywować kod promocyjny.
  • Zaloguj lub zarejestruj się w serwisie Showmax. Na stronie wyświetli się informacja: Wypróbuj za darmo przez 14 dni, ale nie należy się tym przejmować, ponieważ w ramach promocji otrzymasz standardowo 14 dni na przetestowanie portalu + 30 dni extra za skorzystanie z kodu. (14 dni na przetestowanie dotyczy tylko nowych Użytkowników, którzy korzystają z serwisu po raz pierwszy).
Jak otrzymać kod dostępu do Showmax (30 dni) odbierając przesyłkę z paczkomatu?
Jak otrzymać kod dostępu do Showmax (30 dni) odbierając przesyłkę z paczkomatu?

Ponieważ jest to nowa promocja „Przedłuż Walentynki o miesiąc z Showmax” wygląda na to, że mogą z niej skorzystać także osoby, które korzystały z grudniowej akcji. Należy pamiętać, że kody promocyjne nie łączą się i nie sumują z innymi promocjami.

Szczegóły dostępne są w regulaminie.