Zobacz zwiastun futurystycznego thrillera „Bez słowa” („Mute”)

Netflix opublikował pierwszy zwiastun najnowszego filmu Duncana Jonesa zatytułowanego „Mute” („Bez słowa”), który określany jest przez reżysera jako następca debiutanckiego „Moon”.

„Mute”, „Bez słowa” - film Netflix 2018 Duncan Jones

Po źle przyjętym przez krytyków filmie „Warcraft”, pomimo wielkiego sukcesu kasowego w Chinach, Jones nakręcił nowy futurystyczny thriller pt. „Mute”, o którym pisałem Wam wczoraj. Niezależnie od tego, czy „Warcraft” przypadł Ci do gustu, czy nie, w „Mute Jones powrócił do bardziej intratnego i niezależnego typu science fiction.

Niedawno reżyser napisał na Twitterze, że widzi film jako swojego Don Kichota, coś, co miał nadzieję zrobić od 2003 roku.

Dzisiaj mamy szansę obejrzeć pierwszy zwiastun filmu, w którym możemy zobaczyć kilka przebłysków futurystycznego Berlina w „Mute”, gdzie Alexander Skarsgård (grający niemego barmana – stąd tytuł filmu) szuka swojej zaginionej dziewczyny Naadiry a jego los krzyżuje się z kolorowymi postaciami granymi przez Paula Rudda i Justina Therouxa.

Poniżej pierwszy, jeszcze ciepły zwiastun:

Premiera filmu odbędzie się 23 lutego 2018 r. na Netfliksie i można go znaleźć w polskiej wersji serwisu pod tytułem „Bez słowa” (oryg. „Mute”):

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix