Film pt. „Mute” warto dodać do swojej listy na Netflix!

Film Duncana Jonesa zatytułowany „Mute” pojawi się w serwisie Netflix już 23 lutego 2018 roku – to będzie prawdziwa gratka dla miłośników cyberpunka i science fiction!

Film „Mute” 2018, kadr

Duncan Jones już tydzień temu zapowiedział na Twitterze premiera swojego najnowszego filmu pt. „MUTE”. Pora zatem dodać tę datę do swojego kalendarza, a sam film wrzucić na półke filmów obowiązkowych w lutym!

Długo oczekiwany powrót do „Mooniverse” w filmie zatytułowanym Mute będzie miał światową premierę w piątek 23 lutego 2018 roku wyłącznie na platformie Netflix.

Obraz spodoba się na pewno miłośnikom cyberpunka i dystopijnych klimatów noir science fiction, znanych z takich tytułów jak Łowca Androidów czy „Blade Runner 2049”. To kolejna obowiązkowa propozycja Netfliksa po „Altered Carbon” (Modyfikowany węgiel), którego premiera zapowiedziana została już na 2 lutego 2018 r.

Oto krótki zarys fabuły filmu „Mute”: Berlin, niedaleka przyszłość. W tym głośnym, często brutalnym mieście, Leo (Alexander Skarsgård), który nie mówi po wypadku z dzieciństwa, szuka swojej zaginionej dziewczyny o imieniu Naadira – miłości swojego życia, swojego zbawienia. Obraz wypełniają ciemne ulice, szaleńcze place i przeludnione mroczne miasto.

Kadr z filmu pt. „Mute” (2018)

W filmie występują także Paul Rudd (jako Cactus Bill) i Justin Theroux (jako Duck), para amerykańskich chirurgów, którzy wykonują własną misję. Ta uduchowiona podróż science-fiction w reżyserii Duncana Jonesa (znanego z takich produkcji jak „Moon”, „Source Code”, „Warcraft”) przeniesie widza w dziwny świat przyszłości, w którym echa miłości i człowieczeństwa wciąż warte są wysłuchania.

Zobacz krótką zapowiedź serialu:

Oficjalny zwiastun pojawi się już we wtorek 30 stycznia i możesz obejrzeć go w artykule: Zobacz zwiastun futurystycznego thrillera „Bez słowa” („Mute”)

Scenariusz został napisany przez Jonesa i Michaela Roberta Johnsona. Za produkcję odpowiada Stuart Fenegan. Charles J.D. Schissel i Trevor Beattie są producentami wykonawczymi.

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Media Center