Nowe Bitmoji Deluxe na Snapchata z setkami opcji

Snapchat dodaje całkowicie nowe Bitmoji typu „Deluxe” z setkami opcji personalizacji, taka odpowiedź na zaplanowane posty na Instagramie.

Bitmoji Deluxe na Snapchacie

Pod koniec zeszłego roku Snap zapowiedział całkowite przebudowanie aplikacji mobilnej Snapchat, co spotkało się przyjęte z zadowoleniem przez nieco znudzonych już użytkowników.

Nowy projekt już powstał i jest testowany, a od czasu zapowiedzi słyszeliśmy, że finalna wersja zostanie już wkrótce udostępniona. jednak dzisiejsze nowości dotyczą aktualizacji innej popularnej aplikacji Bitmoji, która ściśle integruje się ze Snapchatem. Nowa wersja wprowadza Bitmoji Deluxe z mnóstwem opcji dostosowania.

Zobacz także: Bitmoji na Snapchacie są teraz animowane i w 3D

Dla tych, którzy nie wiedzą, Bitmoji to spersonalizowany animowany awatar stworzony w aplikacji mobilnej, który ma przypominać „właściciela”. Można zrobić selfie i przekształcić we własnego Bitmoji, następnie zmienić wygląd swojego awatara, dodać niezbędne akcesoria i wiele więcej.Następnie, własny awatar może zostać użyty jako naklejka albo animowany Animoji 3D, które można udostępniać w aplikacjach społecznościowych, w tym na Snapchacie.

Bitmoji Deluxe wprowadza nowe fryzury, odcienie skóry i inne funkcje, dzięki którym jeszcze bardziej można upodobnić swojego awatara do siebie.

Aby uzyskać nowe opcje, wystarczy po prostu zaktualizować aplikację do najnowszej wersji za pośrednictwem Sklepu Play albo App Store (linki znajdziesz poniżej).

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: News Snap Inc. via Android Police