Zapowiedź odcinka „69,90” polskiej serii „Czarne lusterko”

Serwis Netflix opublikował zwiastun jednego z odcinków polskiej produkcji inspirowanej oryginalnym serialem „Czarne lustro” zatytułowany „69,90”.

Czarne lusterko - 69,90 z emce kwadrat

Na kanale YouTube serwisu Netflix Polska pojawił się zwiastun jednego z odcinków polskiej miniprodukcji „Czarne lusterko”, która będzie emitowania wyłącznie w serwisach społecznościowych.

Nie wiemy jeszcze jaki charakter będą miały te filmy i ile będą trwały, ale należy spodziewać się krótkich form promocyjnych z udziałem popularnych polskich vlogerów. Produkcje będą zapewne kolejną formą promującą 4. sezon oryginalnego serialu „Czarne lustro” (oryg. „Black Mirror”).

W promowanym dzisiaj odcinku „Czarnego lusterka” pod tytułem „69,90” będziemy mogli oglądać wizję jutra według członków edukacyjnego kanału emce kwadrat (oryg. emce□), którzy na co dzień sprawdzają działania nowoczesnych urządzeń i tłumaczą w przystępny sposób przyczyny powstawania rozmaitych zjawisk. W zwiastunie widzimy Wietnamkę Huyen, która wraz Marcinem tworzy youtube’owy zespół.

Przeczytaj: „Czarne lusterko” z polskimi youtuberami, inspirowane serialem Black Mirror

W zwiastunie widzimy rannego żołnierza i Huyen ubraną w lekarski kitel, która mówi:

– Daleko za strefą 13. jest nieskażona ziemia. Nazywają to ogrodami. Wolisz walczy w wiecznej wojnie,? czy zaryzykować ze mną? (…)

Huyen z emce kwadrat - kadr z „Czarne lusterko” Netflix Polska
Huyen z emce kwadrat – kadr z „Czarne lusterko”

Zobacz szczęście za 69,90 w poniższym zwiastunie „Czarnego lusterka”:

https://youtu.be/bFeGq1nD1KU

Zapewne wkrótce ukażą się kolejne zapowiedzi epizodów z udziałem pozostałych youtuberów, którzy wzięli udział w tym projekcie.

źródło: Netflix Polska