Reklama Orange z polskimi youtuberami

Polscy youtuberzy wystąpili w najnowszym spocie, operatora komórkowego Orange, pt. „Historie na kartę: 6 złotych monet”.

Spot Orange na kartę z polskimi youtuberami pt. „Historie na kartę: 6 złotych monet"
Operator komórkowy Orange Polska zatrudnił do swojego najnowszego spotu promującego internet na kartę, znane postaci polskiego YouTube’a. Film zatytułowany „Historie na kartę: 6 złotych monet” to trwająca nieco ponad minutę historia o… no właśnie o czym?

Film ma w zabawny sposób i z przymrużeniem oka promować ofertę promocyjna 6 GB za 6 złotych na 30 dni w Orange na kartę. Z pewnością przeznaczony jest do młodszej grupy docelowej, dla której humor i zastosowany przekaz będzie zabawny i zostanie zrozumiany.

Trzeba przyznać, że niektóre kreacje bohaterów były nawet nieźle zagrane, nam przypadła jednak do gustu rola kozy – mamy nadzieję, że nie ucierpiała podczas kręcenia spotu (sic!).

Koza ze spotu Orange pt.:„Historie na kartę: 6 złotych monet"

Koza ze spotu Orange pt.:„Historie na kartę: 6 złotych monet”

Reklama stworzona została na zlecenie Orange Polska przez agencję VML Polska. Za produkcję odpowiada Sputnik Studio. Reżyserem spotu był Filip Syczyński, a scenariusz wymyślili Abstrachuje i Aleksandra Kasprzyk. Obsada to między innymi znani polscy youtuberzy: Arkadiusz Ceglak, Cybermarian, Magdalena Gawęcka, Aleksandra Kasprzyk, Rafał Masny, Ryszard Parol, Robert Pasut, Mateusz Romanowicz, Klaudia Stala oraz koza.


Zobacz najnowszy spot internetowy Orange na kartę pt. „6 złotych monet”:

Powyższy film jest pierwszym odcinkiem z serii „Historie na kartę”, dlatego z pewnością możemy spodziewać się kolejnych produkcji promujących ofertę operatora. Czekamy z niecierpliwością.

Aktualizacja 10.08.2016 r.
Seria spotów z cyklu „Historie na kartę” składa się z trzech odcinków. Kolejna, 2. część zatytułowana jest „Zdążyć przed wiosną” i ma przypominać o konieczności rejestracji numeru na kartę do 1 lutego 2017 r. Przy okazji Orange promuje swoją ofertę dla tych, którzy zarejestrują numer, czyli bonus 1000 minut i 10 GB za rejestrację numeru w Orange na kartę!  Operator przypomina: Nie chcemy krakać, ale lepiej się pośpieszyć. Oferta ważna do 18 sierpnia 2016. 

Zobacz także: Oferty operatorów za rejestrację numeru na kartę

Oto drugi spot z polskimi influencerami i krukiem pt. „Historie na kartę 2: Zdążyć przed wiosną”:

Tym razem w spocie ludzkim głosem przemówił kruk. Widać, że występujący w reklamie świetnie się bawili, ale czy dla widzów spot jest równie zabawny?

Do trzech razy sztuka… Wkrótce pojawi się trzecia i ostatnia część cyklu pt. „Opłacalne przejście”, która jak sugeruje tytuł będzie promować ofertę dla osób przenoszących numer do Orange. Mam nadzieję, że tym razem się pośmiejemy.

źródło: YouTube Orange Polska

Łukasz Majchrzyk
Obserwuj

Łukasz Majchrzyk

redaktor mobiRANK.pl
Od 2005 roku zajmuję się komunikacją internetową i e-marketingiem, pasjonat urządzeń mobilnych i nowych technologii.
Łukasz Majchrzyk
Obserwuj