Reklama Orange z polskimi youtuberami

Polscy youtuberzy wystąpili w najnowszym spocie, operatora komórkowego Orange, pt. „Historie na kartę: 6 złotych monet”.

Spot Orange na kartę z polskimi youtuberami pt. „Historie na kartę: 6 złotych monet"
Operator komórkowy Orange Polska zatrudnił do swojego najnowszego spotu promującego internet na kartę, znane postaci polskiego YouTube’a. Film zatytułowany „Historie na kartę: 6 złotych monet” to trwająca nieco ponad minutę historia o… no właśnie o czym?

Film ma w zabawny sposób i z przymrużeniem oka promować ofertę promocyjna 6 GB za 6 złotych na 30 dni w Orange na kartę. Z pewnością przeznaczony jest do młodszej grupy docelowej, dla której humor i zastosowany przekaz będzie zabawny i zostanie zrozumiany.

Trzeba przyznać, że niektóre kreacje bohaterów były nawet nieźle zagrane, nam przypadła jednak do gustu rola kozy – mamy nadzieję, że nie ucierpiała podczas kręcenia spotu (sic!).

Koza ze spotu Orange pt.:„Historie na kartę: 6 złotych monet"
Koza ze spotu Orange pt.:„Historie na kartę: 6 złotych monet”

Reklama stworzona została na zlecenie Orange Polska przez agencję VML Polska. Za produkcję odpowiada Sputnik Studio. Reżyserem spotu był Filip Syczyński, a scenariusz wymyślili Abstrachuje i Aleksandra Kasprzyk. Obsada to między innymi znani polscy youtuberzy: Arkadiusz Ceglak, Cybermarian, Magdalena Gawęcka, Aleksandra Kasprzyk, Rafał Masny, Ryszard Parol, Robert Pasut, Mateusz Romanowicz, Klaudia Stala oraz koza.

Zobacz najnowszy spot internetowy Orange na kartę pt. „6 złotych monet

Powyższy film jest pierwszym odcinkiem z serii „Historie na kartę”, dlatego z pewnością możemy spodziewać się kolejnych produkcji promujących ofertę operatora. Czekamy z niecierpliwością.

Aktualizacja 10.08.2016 r.
Seria spotów z cyklu „Historie na kartę” składa się z trzech odcinków. Kolejna, 2. część zatytułowana jest „Zdążyć przed wiosną” i ma przypominać o konieczności rejestracji numeru na kartę do 1 lutego 2017 r. Przy okazji Orange promuje swoją ofertę dla tych, którzy zarejestrują numer, czyli bonus 1000 minut i 10 GB za rejestrację numeru w Orange na kartę!  Operator przypomina: Nie chcemy krakać, ale lepiej się pośpieszyć. Oferta ważna do 18 sierpnia 2016. 

Zobacz także: Oferty operatorów za rejestrację numeru na kartę

Oto drugi spot z polskimi influencerami i krukiem pt. „Historie na kartę 2: Zdążyć przed wiosną”:

Tym razem w spocie ludzkim głosem przemówił kruk. Widać, że występujący w reklamie świetnie się bawili, ale czy dla widzów spot jest równie zabawny?

Do trzech razy sztuka… Wkrótce pojawi się trzecia i ostatnia część cyklu pt. „Opłacalne przejście”, która jak sugeruje tytuł będzie promować ofertę dla osób przenoszących numer do Orange. Mam nadzieję, że tym razem się pośmiejemy.

źródło: YouTube Orange Polska