Do 31 stycznia przejazdy myTaxi 1/3 taniej poza szczytem!

Do końca stycznia 2018 roku przejazdy myTaxi będą o 1/3 ceny tańsze od godziny 10.00 do 16.00 przez siedem dni w tygodniu.

33% lub 66% taniej w mytaxi do 31 stycznia 2018 r.

Przewoźnik myTaxi uruchomił po raz kolejny atrakcyjną promocję na przejazdy, przy płątności za kurs przez aplikację mobilną (opcja Płać przez Aplikację). Od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 10.00-16.00 zapłacimy 33% mniej za każdy kurs z mytaxi. Wybierając tego przewoźnika mamy pewność, że jedziemy licencjonowaną taksówką, a kierowcy są ubezpieczeni. Czyli możemy omijać korki – kierowcy myTaxi mogą jeździć bus pasami! Oprócz tego nie jest stosowany mnożnik, dzięki czemu ceny są stabilne. Taksówki mogą wjeżdżać na Stare Miasto czy inny Rynek!

Jak to działa promocja 1/3 ceny za kurs?

  • 1/3 mniej za każdy kurs z mytaxi w godzinach 10:00 – 16:00 od poniedziałku do niedzieli, jeśli korzystasz z mytaxi we wskazanych miastach w czasie promocji i płacisz kartą lub kontem PayPal podpiętym do aplikacji. Promocja nie dotyczny kont firmowych.
  • Jeśli jesteś w Warszawie i zamówisz mytaxi match – czyli przejazd współdzielony, a aplikacja zmatchuje Cię z kimś jadącym w podobnym kierunku, Twoja zniżka może wynieść dwa razy więcej! Zniżka zostanie automatycznie zastosowana, dzięki czemu możesz zapłacić nawet 66% mniej. Jeśli nie uda Ci się zmatchować dostaniesz gwarantowane 33% zniżki.

Promocja obowiązuje tylko na terytorium miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz lotnisk Balice, Rębiechowo, Modlin. Nie dotyczy kursów wykonanych poza tymi obszarami.

Zyskaj 20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Aby płacić 1/3 mniej (do 31.01.2018 r.) przed zamówieniem kursu nie zapomnij wybierać opcji „Płać przez Aplikację”!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: pl.mytaxi.com/33