Do 15 listopada z mytaxi pojedziesz 33% lub 66% taniej

​Od 1 do 15 listopada 2017 roku przejazdy taksówkami mytaxi są o 1/3 tańsze, przez całą dobę – zobacz jak skorzystać?

33% lub 66% taniej w mytaxi do 15 listopada 2017 r.

Po bardzo atrakcyjnej październikowej promocji, która trwała do końca zeszłego miesiąca, przyszedł czas na kolejną niespodziankę dla korzystających z aplikacji mobilnej mytaxi. Przez połowę listopada będzie można jeździć o 33% taniej i to przez całą dobę. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest wykonanie płatności za przejazd w aplikacji przewoźnika.

​Jak skorzystać ze zniżki 33% na przejazdy w mytaxi?

  • Zapłacisz 1/3 mniej za każdy kurs z mytaxi przez całą dobę, jeśli w czasie promocji skorzystasz z mytaxi w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni lub Sopocie (nie dotyczy kursów wykonanych poza tymi obszarami)  i zapłacisz kartą podpiętą do aplikacji – promocja nie dotyczy kont firmowych!
  • Jeśli jesteś w Warszawie i zamówisz mytaxi match – czyli przejazd współdzielony, a aplikacja zmatchuje Cię z kimś jadącym w podobnym kierunku, Twoja zniżka może wynieść dwa razy więcej! Spokojnie, zniżkę policzyliśmy za Ciebie! Zapłacisz nawet 66% mniej!
    Jeśli nie uda Ci się zmatchować dostaniesz gwarantowane 33% zniżki. 

Promocja obowiązuje do 15 listopada 2017, tylko dla przejazdów z opcją Płać przez Aplikację.

Zyskaj 50 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz lukaszm21 a otrzymasz 50 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Aby płacić 1/3 mniej (do 15.11.2017 r.) przed zamówieniem kursu nie zapomnij wybierać opcji „Płać przez Aplikację”!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: pl.mytaxi.com/33