Drugi sezon serialu „Podróżnicy” dostępny na Netfliksie

Fani serialu „Podróżnicy” (oryg. „Travelers”) mogą już oglądać kolejny sezon serialu i śledzić losy ratowania świata przez przybyszów z przyszłości w ciałach ludzi z teraźniejszości.

2. sezon serialu „Podróżnicy” („Travelers”) na Netflix

Znakomity serial science-fiction pt. Podróżnicy (oryginalny tytuł Travelers) autorstwa Brada Wrighta, kanadyjskiego współtwórcy serii Stargate, powraca  drugim sezonem.

Zadaniem agenta McLarena jest zmobilizowanie swojego zespołu tak zwanych podróżników (z przyszłości) do wykonania misji ratowania świata przed katastrofą (o czym dowiedzieliśmy się już w pierwszym sezonie) związana z uderzeniem w Ziemię asteroidy o nazwie Helios 685. To wydarzenie miało spowodować wielkie zamieszanie i chaos w przyszłości.

Przeczytaj także: Netflix: pełna lista nowości i premier w grudniu 2017 r.

Jego zespół to Nesta Cooper, Jared Abrahamson, Reilly Dolman i MacKenzie Porter. W nowym sezonie dołączyli do nich Enrico Colantoni (Just Shoot Me!), Stephen Lobo (Continuum) i gwiazda Stargate Amanda Tapping.

Serial posiada wiele przyjemnych zwrotów akcji znanych z gatunków science fiction związanych z podróżami w czasie. Nowi podróżnicy są witani zwrotem Welcome to the 21st (z ang. Witamy w 21. wieku). Są zszokowani smakiem zwykłych potraw i napojów takich jak szampan, sugerując widzowi, jak inna i różna musi być przyszłość.

Zwiastun 1. sezonu:

https://youtu.be/99LZwZmSoNo

Zwiastun 2. sezonu:

Reżyser wyprawy wysyła im wiadomości poprzez hackowanie umysłów dzieci, które losowo podchodzą do podróżników i deklamują nieświadomie dziwne wiadomości. Jedną z moich ulubionych sekwencji jest zabawa słynnym cytatem przypisywanym Helmuthowi von Moltke: Żaden plan nie przetrwa kontaktu z przeszłością (oryg. No plan survives contact with the past).

Zobaczcie koniecznie dalszy ciąg przygód podróżników, gdzie weteran sił specjalnych funkcjonuje w przeszłości w ciele nastolatka a autobus starszych ludzi może być armią snajperów. Wiemy tylko, że czasowo zamieszkują ciała innych ludzi, którzy wkrótce umrą: niektórzy są narkomanami, inni niepełnosprawnymi umysłowo.

Drugi sezon serialu znajdziecie na stronie internetowej Netfliksa.

źródło: Netflix