Bilety na koncert King Krule w aplikacji mobilnej „Going.”

Bilety na koncert brytyjskiego artysty młodego pokolenia King Krule w warszawskiej Progresja Muzic Zone już dostępne w aplikacji Going.

King Krule na WWW2018 w Warszawie (going.)

Wystartowała właśnie sprzedaż biletów na koncert King Krule, otwierający festiwal World Wide Warsaw w klubie Progresja przy ul. Fort Wola 22, Warszawa. Koncert odbędzie się 16 lutego 2018 roku, a już nie ma pierwszej puli biletów!

Archy Marshall AKA King Krule to artysta, którego muzyka nie zna żadnych ograniczeń. Inspiruje się zarówno ikonami alternatywnego rocka, na przykład Pixies czy The Libertines, jak i kompozytorami muzyki klasycznej. Efektem tych wpływów jest trudna do sklasyfikowania fuzja indie, punka, rapu, elektroniki i jazzu.

Wychował się w Peckham, borykał się z problemami w szkole i od najmłodszych lat eksperymentował z muzyką. Brytyjczyk doskonale żongluje stylistykami, zanurzając słuchaczy w odmętach noir-jazzu, serwując im powolne post-punkowe granie, doprawione charakterystycznym wokalem i szczyptą nienagannej elektroniki. Wszystko to, osadzone jest w dusznej, introwertycznej estetyce, gdzie niezwykle ważną rolę odgrywa warstwa liryczna.

Poniżej jeden z moich ulubionych utworów z poprzedniej płyty Marshalla:

W wieku zaledwie 23 lat, Archy Marshall może zapisać na swoim koncie trzy studyjne albumy (w tym jeden wydany pod własnym nazwiskiem), a także kilkadziesiąt utworów, które nagrywał pod kilkoma różnymi pseudonimami, m.in Edgar, the Beatmaker, DJ JD Sports czy Zoo Kid.

Nie ukrywam, że sam jestem fanem Archy’ego, stąd pozwoliłem sobie napisać o tym szczególnym wydarzeniu. Ze swoim debiutanckim krążkiem „6 Feets Beneath the Moon” zjechał cały świat, ale wtedy nie zahaczył o Polskę. Teraz, przy okazji promocji płyty „The Ooz” odwiedzi także Warszawę.

Bilety można kupować od dzisiaj w aplikacji mobilnej going. w cenie 79 zł (1. pula – wyprzedana), 89 zł (2. pula) i 99 zł (3. pula). Śpieszcie, się na prawdę warto! Ja juz swój bilet mam :)

Aplikację going. (o której pisałem w 2014 roku na samym starcie projektu: Going. czyli kultura w Twoim mieście) pobierzesz na urządzenia z systemam iOS i Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Bilety możecie kupić także na stronie internetowej wydarzenia Going.: WWW2018: King Krule

źródło: Going.