Apple dodaje dzisiaj do zakupów karty upominkowe do 600 zł

Z okazji Black Friday firma Apple rozpoczęła specjalny dzień na zakupy, w którym ożna odebrać kartę upominkową o wartości do 600 zł.

Apple Black Friday 2017 - PL

Szaleństwo zakupowe w sieci rozpoczęło się już o północy i każdy szanujący się sklep internetowy przygotował specjalne promocje i kody rabatowe na swój asortyment. Firma Apple również rozpoczęła handlowe szaleństwo i oferuje swoim klientom karty podarunkowe do sklepu Apple Store o wartości do 600 zł.

Wartość karty podarunkowej zależy od zakupionego urządzenia – inna wartość jest przy zakupie konkretnego modelu iPhone’a czy iPada. Oferta ważna jest tylko dzisiaj, w Black Friday (24 listopada 2017 r.).

Apple oferuje karty podarunkowe (na kolejne zakupy w sklepie internetowym lub sklepie stacjonarnym Apple’a) dla wielu swoich produktów, ale niektóre nowe urządzenia w tym iPhone X i Apple Watch Series 3, nie są uwzględnionych w promocji.

Kwoty kart upominkowych od Apple’a według produktu:

  • 600 zł: iMac, Mac Pro, MacBook, MacBook Pro i MacBook Air
  • 400 zł: iPad Pro, iPad 5. generacji, iPad mini 4
  • 200 zł: iPhone 6s i 6s Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone SE
  • 100 zł: Apple Watch Series 1 – karta podarunkowa o wartości 25 USD

W Polsce karta podarunkowa może być wykorzystania przy zakupie produktów Apple’a w sklepie internetowym Apple Store oraz przy zakupach telefonicznych.

Jeden klient może otrzymać maksymalnie 2 karty podarunkowe w danej kategorii produktowej. Oferta nie obowiązuje w przypadku zakupów w sklepie dla sektora edukacji i produkty odnowione (tzw. refurbished ).

Specjalna oferta z okazji Black Friday obowiązuje w Polsce, oczywiście w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, również w kilku innych krajach w Europie i Ameryce Północnej, w tym w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i innych.

Warto sprawdzić, czy inni sprzedawcy nie oferuja dzisiaj lepszych okazji na zakup produktów Apple’a. Może się zdarzyć tak, że znajdziecie powyższe produkty w lepszych cenach niż na stronie Apple’a i od razu ze sporą zniżką!

Więcej o promocji Apple’a znajdziesz na stronie: apple.com/pl/shop/gifts/one-day-shopping-event